مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39747 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 21:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای جشنواره بازی های خیابانی در مرکز پایتخت

مازندشورا: شهردارآنلاین: به مناسبت روز اخلاق و مهرورزی، جشنواره "بازی های خیابانی" با مساعدت و همکاری شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه در بین فرزندان و خانواده های آنان در خیابان رودکی برگزار می شود.

مازندشورا:سهیلا صادق زاده شهردار منطقه۱۰ ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره بازی های خیابانی "خیابان در اختیار بچه هاست!" با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین شهروندان و همچنین احیای بازی های بومی و محلی در روز چهارشنبه مصادف با ولادت مسعود حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) از ساعت ۱۱ الی ۱۴ در خیابان رودکی حدفاصل خیابان امام خمینی(ره) و خیابان مرتضوی برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره شامل بخش های طناب کشی، هفت سنگ، ماروپله، برج هیجان، بازی های فکری، ترامپولین، شطرنج، پینگ پنگ، تنیس و مینی گلف، دوچرخه سواری، مار و پله ترافیکی و ... به صورت رایگان و با حضور شهروندان انجام خواهد شد.

شهردار منطقه ضمن دعوت از شهروندان به همراه کودکان برای حضور در این جشنواره و بهره مندی آنان از فضای شاد یادآور شد: اکران تبلیغات محیطی، تعبیه و نصب وسیله بازی کودکان، سرسره، ماشین برقی و شارژی، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، تیردروازه به همراه فعالیت های فرهنگی، آموزشی، اجرای نمایش خیمه شب بازی و برگزاری مسابقات به همراه اهدای جوایز در غرفه های بازیافت، ترافیک و سلامت از دیگر فعالیت های این جشنواره خواهد بود.

صادق زاده ضمن عرض پوزش و درخواست از رانندگان محترم برای خودداری از تردد و پارک خودرو در محل اجرای جشنواره به منظور رفاه حال فرزندان یادآور شد: تمهیدات و تدابیر لازم برای سهولت در تردد وسایل نقلیه و شهروندان فراهم شده و با هماهنگی های صورت گرفته با پلیس راهور ضمن خودداری از پارک خودروها در محوطه محل برگزاری پیاده راه موقت بازی های خیابانی، خودروهای عبوری می توانند از مسیرهای جایگزین و تعیین شده در خیابان های مرتضوی،خوش، امام خمینی(ره) و رودکی تردد کنند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جشنواره - خیابان - شهروندان - خیابانی - همراه - اجرای - فعالیت - برگزاری - یادآور - خودداری - خمینی - شهردار - رودکی - مرتضوی - کودکان -

نظر شما در مورد : اجرای جشنواره بازی های خیابانی در مرکز پایتخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها