تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 - ساعت : 16:47

کد مطلب: 39752 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی بابلسر خبر داد:

کشف ۵ کیلوگرم تریاک از داخل خودرویی در بابلسر

مازندشورا: بابلسر - فرمانده انتظامی بابلسر از کشف پنج کیلو گرم تریاک در داخل یک خودرو خبر داد.

مازندشورا:سرهنگ عباس فتحعلی پور در گفتگو با خبرنگار مهر در بابلسر  از دستگیری عامل افیونی و کشف پنج کیلو تریاک با توقیف یک دستگاه خودرو در بابلسر خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این خبر  گفت: در پی کسب خبری مبنی  بر فعالیت فردی در امر خرید و فروش موادمخدر در سطح شهرستان های "قائم شهر، سیمرغ و بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی بابلسر با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی وتحقیقات پلیسی متهم به تهیه وتوزیع مواد مخدر  شناسایی شد و باھماھنگی قضائی تحت کنترل و مراقبت قرار گرفت،گفت: باشناسایی متهم و نحوہ فعالیت این فرد ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با مشارکت و همکاری ماموران پلیس  مبارزه با موادمخدر شهرستان قائم شهر  متهم به موادمخدر را حین تردد با یک دستگاه خودروی سواری تویوتا دریکی از خیابان های  شھر بابلسر دستگیر کردند۔

 فتحعلی پور  در ادامه گفت : ماموران در بازرسی از خودروی متهم بیش از پنح کیلوگرم تریاک کشف کردند و یک دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه یک دستگاه خودرو متعلق به متهم را نیز توقیف کردند و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #بابلسر #ماموران #دستگاه #موادمخدر #مبارزه #تریاک #همراه #خودروی #فرماندهی #قضائی #فعالیت #کیلوگرم #انتظامی #توقیف #خودرو #فرمانده #شهرستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف ۵ کیلوگرم تریاک از داخل خودرویی در بابلسر

*

*


X https://sport45.site/