پاشازاده: نساجی را ليگ برتری بدانيد/مقابل فجر سپاسی 7 الی 8 گل نزدیم

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 00:11

کد مطلب: 39755 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در چند بازی از داوری بازی متضرر شدیم

پاشازاده: نساجی را ليگ برتری بدانيد/مقابل فجر سپاسی 7 الی 8 گل نزدیم

مازندشورا: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در چند بازی از داوری بازی متضرر شدیم ولی سعی کردیم موضع‌گیری نکنیم چون می‌دانیم داور هم ممکن است اشتباه کند اما سؤالی که برای ما به وجود می‌آید این است که چرا فقط این اشتباهات مروبط به نساجی مازندران است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر،  مهدی پاشازاده عصر امروز و بعد از تساوی تیمش مقابل فجر سپاسی در شیراز با بیان اینکه ما بازی خوبی انجام دادیم و همه دیدند که تیم ما چه فوتبالی بازی کرد، اظهار کرد: در تمام دقایق بازی از حریف بهتر بازی کردیم و فکر می‌کنم 7 یا8 گل را نزدیم.

وی افزود:  اتفاقی که امروز من را خیلی ناراحت کرد بحث داوری بود و حرفی که می‌زنم با سند و مدرک است و فیلم همه این صحنه‌ها را در اختیار داریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: در این مدت سکوت کردیم و کلامی در مورد داوری حرف نزدیم ولی این موضوع به ضرر ما تمام شده است و باید از آقای اصفهانیان پرسید که جواب مردم قائم‌شهر را چه کسی می‌دهد چراکه امروز دو پنالتی صد در صد ما را نگرفتند ولی در مقابل بلافاصله برای حریف پنالتی گرفتند.

پاشازاده با بیان اینکه خدا جای حق نشسته که این پنالتی گل نشد، اظهار کرد: ما باید تا کی ضرر کنیم و مدام به ضرر ما سوت می‌زنند چراکه در چند بازی از داوری بازی متضرر شدیم ولی سعی کردیم موضع‌گیری نکنیم چون می‌دانیم داور هم ممکن است اشتباه کند اما سؤالی که برای ما به وجود می‌آید این است که چرا فقط این اشتباهات مروبط به نساجی مازندران است.

وی در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل و مالکان باشگاه نساجی گفت: در این هفته تمام مدیران باشگاه از تیم حمایت کردند که این موضوع جای قدردانی دارد ولی من این قول را می‌دهم که این نساجی در لیگ برتر سال آینده خواهد بود و  این تیم را می‌سازم و در نیم فصل دوم تیم را برای لیگ برتر آماده می‌کنم.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #داوری #کردیم #پنالتی #نزدیم #امروز #مقابل #پاشازاده #موضوع #چراکه #متضرر #باشگاه #مازندران #می‌کنم #اینکه #اظهار #سپاسی #قائم‌شهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پاشازاده: نساجی را ليگ برتری بدانيد/مقابل فجر سپاسی 7 الی 8 گل نزدیم

*

*


X https://sport45.site/