مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39765 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 -ساعت : 08:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص بودجه برای تسویه بدهی دستگاه های اجرایی با شهرداری های گلستان

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری گلستان گفت در سال 96 اعتباری افزون بر 270 میلیارد ریال به منظور تسویه بدهی دستگاههای اجرایی با شهرداریهای استان اختصاص یافت.

مازندشورا:محمد حمیدی در معارفه شهردار نوکنده از توابع شهرستان بندرگز اظهار کرد: تاکنون با تعامل و همکاری مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی طلب شهرداری های گلستان از دستگاه های اجرایی در حوزه پروژه های استانی تمام شهرها بجز گرگان، علی آبادکتول، رامیان و بندرگز تسویه شده است .
طبق سرشماری نفوس و مسکن سال 95 در گلستان 30 نقطه شهری وجود دارد که بیش از 53 درصد از جمعیت یک میلیون و 869 هزار نفری استان را در خودجای داده است.
او به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی در شهرداری های استان اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید با هدف ایجاد انگیزه در پرسنل و ساماندهی این نیروها طبق تشکیلات شهرداریها، بحث تبدیل وضعیت 50 هزار نفر از کارکنان قراردادی و شرکتی در کل کشور را در دستور کار قرار داده که سهمیه این استان 599 نفر است و از این تعداد 9 نفر سهمیه شهرداری نوکنده می باشد.
سرپرست فرمانداری بندرگز نیز با اشاره به نگاه توسعه محور استاندار گلستان از همه مسوولان، نخبگان و مردم جهت همکاری و همدلی در مسیر پیشرفت و توسعه این شهرستان دعوت کرد تا در مسیر جبران عقب ماندگی های این شهرستان قدم بردارند.
حسین احمدی واگذاری مسوولیت را فرصتی در جهت خدمتگذاری به مردم و جامعه دانست و بر همکاری اعضای شورا، سرمایه گذاران بخش خصوصی و مردم خوب این شهر در راستای فراهم نمودن شروع یک فصل جدید در بحث توسعه و پیشرفت شهرستان تاکید کرد.
او با اشاره به اقلیم خاص منطقه و برخورداری از جاذبه های گردشگری اعم از دریا و جنگل گفت: نوکنده به عنوان دروازه ورودی استان گلستان باید ویترین زیبایی های این استان بوده و فعالیت های مناسب دستگاه های اجرایی و بویژه شهرداری می تواند موجب جذب و ماندگاری مسافران و زائران ورودی به استان شود.
در این مراسم که جمعی از مسئولان و مردم شهر نوکنده حضور داشتند، حکم سید محمد رضا سید النگی به عنوان شهردار جدید اعطا و از خدمات رضا منوچهری شهردار سابق قدردانی شد.
شهر نوکنده با بیش از 10 هزار نفر جمعیت در پیش کوههای دامنه شمالی البرز شرقی واقع شده است و از غرب با شهرستان گلوگاه در استان مازندران همسایه است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - نوکنده - گلستان - شهرستان - شهرداری - دستگاه - توسعه - بندرگز - همکاری - شهردار - اشاره - اجرایی - سهمیه - ورودی - پیشرفت - عنوان - جمعیت - تسویه - مسئولان - تبدیل - وضعیت - قراردادی - شرکتی -

نظر شما در مورد : اختصاص بودجه برای تسویه بدهی دستگاه های اجرایی با شهرداری های گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*