کندوان و هراز سه شنبه و جمعه یک طرفه می شود

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 13:48

کد مطلب: 39772 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کندوان و هراز سه شنبه و جمعه یک طرفه می شود

مازندشورا: ساری - ایرنا - پلیس راه نیروی انتظامی با اعلام محدودیت های ترافیکی تعطیلی ولادت رسول اکرم (ص) و روزهای پایانی هفته در محورهای مواصلاتی اصلی مازندران منتهی به تهران ، اعلام کرد که محور کندوان در روز سه شنبه 14 و جمعه 17 آذر ماه جاری یک طرفه می شود .

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 فردا سه شنبه آغاز می شود و تا 6 بامداد روز شنبه 18 آذر ادامه خواهد داشت.
در این مدت تردد تمامی موتور سیکلت ها به استثنای موتور سیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج - چالوس ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .
** محور کندوان
- تردد انواع وسایل نقلیه از محور کندوان از ساعت 13 تا 24 روز سه شنبه 14 آذر به خاطر تعطیلی ولادت حضرت رسول اکرم (ص) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.
- همچنین از ساعت 13 تا 24 روز جمعه مورخ 17 آذر تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
علاوه بر این بر اساس اعلام پلیس راهور ، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس (کندوان ) و بالعکس کماکان ممنوع است .
** محور هراز
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه مورخ 17 آذر از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 15 تا 24 همان روز با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد شد .
- تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه شنبه مورخ 14 آذر و از ساعت 6 تا 24 روزهای چهار شنبه ، پنجشنبه و جمعه 16 تا 17 آذر از محور هراز ممنوع است .
- لازم به ذکر است که تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز ممنوع است و رانندگان تریلر باید از از مسیر محور فیروزکوه تردد نمایند .
- علاوه بر این ، تونل امامزاده هاشم در محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود .
** محور فیروزکوه
- تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه شنبه 14 آذر و همچنین 8 تا 24 روز جمعه مورخ17 از تهران به سمت قائمشهر و بالعکس ، ممنوع است .
همچنین مسافران و کسانی که قصد تردد از محورهای استان مازندران را دارند می توانند با تماس با مرکز مدیریت راههای کشور به شماره 141 ، اطلاعات لازم را کسب نمایند .
** پایان هفته بارانی در مازندران
بر اساس پیش بینی هواشناسی استان مازندران آسمان استان تا روز چهارشنبه صاف همراه با افزایش دما و در برخی ساعات افزایش ابر است .
هواشناسی استان برای روزهای پایانی هفته هم ورود سامانه بارشی ، افزایش ابر و بارش های پراکنده و همچنین بارش برف در ارتفاعات را پیش بینی کرده است .
همچنین در این روزهای پایانی هفته با توجه به کاهش محسوس دما ، احتمال یخ زدگی سطح محور های کوهستانی استان دور از انتظار نخواهد بود .
علاوه بر این با وجود احتمال بارش برف در محور های کوهستانی استان ، به همراه داشتن وسایل زمستانی مانند زنجیر چرخ ، لباس گرم و همچنین پر کردن باک بنزین خودرو الزامی است .
خبرنگار : رضا غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7335/1654

اجتماعي

محدوديت ترافيكي

محور هاي استان

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #ممنوع #استان #انواع #وسایل #همچنین #مازندران #نقلیه #کندوان #اعلام #مأمورین #فیروزکوه #علاوه #افزایش #استثنای #روزهای #بالعکس #تمامی #محورهای #خبرنگار #نمایند #هواشناسی #تریلرها #کوهستانی #احتمال #پایانی #همراه #کامیون #تریلر #چالوس #سیکلت #موتور #کامیونت #حاملین #رودهن #کماکان #سوختی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کندوان و هراز سه شنبه و جمعه یک طرفه می شود

*

*


X https://sport45.site/