کمک 500 میلیون تومانی مردم بابل به زلزله‌زدگان غرب کشور

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 11:46

کد مطلب: 39791 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هلال احمر بابل اعلام کرد

کمک 500 میلیون تومانی مردم بابل به زلزله‌زدگان غرب کشور

مازندشورا: رئیس جمعیت هلال احمر بابل گفت: مردم این شهرستان 500 میلیون تومان به زلزله‌زدگان غرب کشور کمک کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، علی محمدعلی‌تبار یکشنبه‌شب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: مردم 3 هزار تخته پتو، 25 هزار قوطی کنسروجات، 2 هزار و 500 کیلوگرم برنج، 3 تن نایلون، 800 متر موکت، سه تخته فرش و 100 عدد بخاری برقی به زلزله‌زدگان غرب کشور کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه برآورد ریالی کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم بیش از 500 میلیون تومان بوده است، افزود: مردم 500 میلیون تومان به جمعیت هلال احمر بابل کمک کردند این در حالی است که هلال احمر بندپی غربی و شرقی و دیگر دستگاه‌های شهرستان نیز کمک جداگانه‌ای دریافت کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر بابل تصریح کرد: پنج کامیون کمک‌های مردمی از سوی هلال احمر مستقیم به غرب کشور ارسال شد و هفت کامیون نیز به جمعیت هلال احمر ساری تحویل شد تا در اختیار مردم غرب قرار گیرد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: برای تقدیر از مشارکت مردمی، کمک رسانه‌ها و همکاران داوطلب برای اطلاع‌رسانی و مشارکت جدی برای جمع‌آوری کمک برای مردم غرب کشور، همایش بزرگی در بابل به پاس قدردانی برگزار می‌شود.

محمدعلی‌تبار با اشاره به اینکه مشارکت مردم نشان از حس نوعدوستی و احساس مسؤولیت مردم در شرایط بحرانی است، گفت: گرچه شاهد بداخلاقی‌هایی از سوی برخی افراد برای ایجاد بی‌اعتمادی مردم در جامعه بودیم اما مردم با بصیرت، خادمان خود را می‌شناسند و بدون توجه به این شایعات، فرهنگ و درایت خود را به تصویر کشیدند.

86040/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #میلیون #مشارکت #جمعیت #مردمی #تومان #کامیون #اینکه #زلزله‌زدگان #شهرستان #محمدعلی‌تبار #اشاره #کمک‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کمک 500 میلیون تومانی مردم بابل به زلزله‌زدگان غرب کشور

*

*


X https://sport45.site/