مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39797 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 -ساعت : 12:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعطیلی فعالیت های عمران شهری تهران دروغ است

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار تهران گفت: بعضی شایعات و مطالبات مطرح شده مبنی بر تعطیلی پروژه های عمران شهری در پایتخت به هیچ عنوان صحت ندارد و کذب محض است.

مازندشورا:محمدعلی نجفی روز دوشنبه در آیین بهره برداری از 53 پروژه شهری منطقه 11 تهران افزود: روند فعالیت های عمرانی در شهر تهران هیچگاه تعطیل نشده و پروژه های شهری در زمان تغییر و تحول مدیریتی نیز با تاکید و توجه ویژه ای پیگیری و اجرایی شده است. 
وی اظهار کرد: به رغم اینکه شهرداری تهران با مشکلات و محدودیت های مالی مواجه است، اما راه حل های جدیدی برای درآمدزایی پیدا کرده و روند فعالیت های عمرانی و کاری شهرداری را برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان، بهبود بخشیده و با قدرت ادامه خواهیم داد. 
نجفی با اشاره به اینکه امروز شنیدم که گفته اند کمک های شهرداری تهران به مساجد قطع می شود، تصریح کرد: جلوی این قبیل صحبت ها و انتشار این گونه شایعات را نمی توان گرفت، اما بدانید گوش مدیران شهری تهران برای خدمت به مردم، بدهکار این حرف ها نیست. 
شهردار تهران افزود: بعضی از سازه های شهری مانند بوستان ها عملکردی چندگانه در لطافت هوا، کاهش آلودگی و ایجاد شور و نشاط و گذران اوقات فراغت شهروندان دارند. 
وی تاکید کرد: برهمین اساس اگر مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر تهران بر مسایل انسانی، فرهنگی و اجتماعی شهر تاکید دارند، به هیچ وجه به معنای غفلت از دیگر ماموریت های کاری نیست. 
شهردار تهران همچنین بر حمایت شورای شهر و شهرداری از شورایاری ها تاکید کرد و گفت: ضعف ها و اشکالاتی در این زمینه وجود دارد که باید برطرف شود اما حمایت از شورایاری ها و نهادهای مردمی از اصول مدیریت شهری است. 
وی خاطرنشان کرد: در برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران که مطالعات آن آغاز شده، محله محوری به عنوان یکی از نوآوری ها در نظر گرفته شده است. 
نجفی افزود: در برنامه سوم برای هر یک از مناطق یک برنامه جداگانه و در صورت امکان برای محلات نیز یک برنامه توسعه ای در نظر گرفته خواهد شد. 
شهردار تهران تاکید کرد: به گونه ای عمل خواهیم کرد که مردم باید احساس کنند شهر متعلق به آنهاست. 
بهره برداری از 53 پروژه عمرانی، خدماتی، زیست محیطی، اجتماعی، فرهنگی و ترافیکی در منطقه 11 طی مراسمی با حضور محمدعلی نجفی شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری پایتخت به بهره برداری رسید. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - تاکید - شهرداری - برنامه - پروژه - فعالیت -  شهردار - شورای - برداری - عمرانی - افزود - توسعه - فرهنگی - اجتماعی - حمایت - گرفته - شورایاری - خواهیم - اینکه - منطقه - محمدعلی - شهروندان -  نجفی - دارند - مدیران - مدیریت -

نظر شما در مورد : تعطیلی فعالیت های عمران شهری تهران دروغ است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها