سرپرست جهاد دانشگاهی واحد مازندران معرفی شد

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 16:41

کد مطلب: 39803 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد مازندران معرفی شد

مازندشورا: ساری – ایرنا - واحد عبداللهیان روز دوشنبه در آئینی با حضور معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور به عنوان سرپرست جدید جهاد دانشگاهی واحد مازندران معرفی شد .

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، وی در مراسم معارفه اش گفت : جهاد دانشگاهی مازندران همگام با سیاست ها و برنامه های مورد نظر استاندار مازندران برای توسعه پایدار استان گام برمی دارد .
عبداللهیان توسعه پایدار را به عنوان محور اصلی برنامه های پیش روی جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سال های آینده برشمرد و افزود : برای این منظور و در نخستین گام تحقق این مهم ، نهضت تسهیل گران توسعه در جهاد دانشگاهی مازندران راه اندازی می شود .
وی از مازندران به عنوان استان برخوردار از ظرفیت های مورد نظر برای اجرای برنامه های توسعه ای نام برد و ادامه داد : اجرایی شدن برنامه های توسعه تنها در گرو اجرای آن از سوی دستگاههای اجرایی نیست و در این زمینه می توان از ظرفیت تشکل های مردم نهاد استفاده کرد .
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد مازندران با تشریح محورهای برنامه های این نهاد در آینده ، از ایجاد مرکز تحقیقات بازیافت به عنوان یکی از محورهای مهم یاد کرد و گفت : برای این منظور راه اندازی مرکز رشد ، مرکز علوم سلولزی ، مرکز خدمات تخصصی خمیر کاغذ و ساخت زباله سوز را پیگیری می کنیم .
عبداللهیان از توجه به تامین غذای سالم ، ایجاد مرکز مطالعات اقتصادی و صنعت ، ایجاد مرکز تجاری سازی فناوری اطلاعات به عنوان دیگر محور برنامه های جهاد دانشگاهی مازندران در آینده نام برد .
وی خاطرنشان کرد : برای محقق شدن برنامه های این محورها ایجاد مرکز تحقیقات و تجاری سازی انجام می شود .
پیشتر سید محمد حسینی به مدت حدود پنج سال در سمت رئیس جهاد دانشگاهی واحد مازندران فعالیت می کرد .
جهاد دانشگاهی مازندران پنج مرکز آموزش کوتاه مدت و یک مرکز علمی - کاربردی دارد .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
2096/1654

اجتماعي

جهاد دانشگاهي

معرفي سرپرست

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مازندران #دانشگاهی #برنامه #توسعه #ایجاد #عنوان #آینده #سرپرست #محورهای #اجرایی #خبرنگار #تجاری #اجرای #تحقیقات #اندازی #استان #عبداللهیان #منظور #پایدار #ظرفیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سرپرست جهاد دانشگاهی واحد مازندران معرفی شد

*

*


X https://sport45.site/