واژگونی و آتش گرفتن خودرو در نوشهر سبب مرگ راننده شد

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 17:26

کد مطلب: 39807 چاپ به اشتراگ گذاشتن

واژگونی و آتش گرفتن خودرو در نوشهر سبب مرگ راننده شد

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو صبح امروز دوشنبه پس از واژگونی خودرو در محور پرتردد و حادثه خیز نوشهر به رویان در غرب مازندران و آتش گرفتن آن ، جان باخت .

مازندشورا: بر اساس اعلام مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران ، این حادثه در منطقه ' چلک ' شهرستان نوشهر رخ داد و راننده خودرو در جریان آتش سوزی دچار سوختگی شدید شد و جان خود را از دست داد.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی مازندران به خبرنگار ایرنا گفت که کادر درمانی مرکز پیام اورژانس غرب مازندران پس از اطلاع از حادثه بلافاصله به محل اعزام شدند و به دنبال اقدامات درمانی اولیه ، مصدومان حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر انتقال دادند.
جاده نوشهر - رویان به طول حدود 35 کیلومتر یکی از مسیرهای پرتردد و حادثه خیز غرب مازندران است که در بیشتر روز ها بویژه به شرائط نامساعد جوی ، حوادث ناگوار رانندگی در این محور رخ می دهد.
اوایل هفته جاری نیز در جریان بارش باران در این محور هفت دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند که تلفاتی در پی نداشت ولی منجر به زخمی شدن چهار نفر از سرنشینان خودرها شده بود.
به اعتقاد کارشناسان ، مشخص نبودن موقعیت جاده هنگام شب به خاطر نبود چراغ روشنایی ، آبگرفتگی سطح جاده براثر بارندگی شدید ، نداشتن پل عابر پیاده به اندازه کافی ، غیر استاندارد بودن دوربرگردان ها و نداشتن علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی از جمله نواقصی است که محور نوشهر به رویان را غیرایمن و پرتصادف کرده است .
خبرنگار : ‌مهدی ابراهیم پور ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/1602/1654

اجتماعي

تصادف

فوت راننده

نوشهر


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #نوشهر #مازندران #حادثه #خودرو #راننده #رویان #رانندگی #دهنده #درمانی #نداشتن #جریان #فوریت #پزشکی #حوادث #خبرنگار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : واژگونی و آتش گرفتن خودرو در نوشهر سبب مرگ راننده شد

*

*


X https://sport45.site/