مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3981 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 تیر 1395 -ساعت : 08:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاهوتی خبر داد؛

تعیین تکلیف تامین منابع شهرداری و دهداری‌ها توسط فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس

مازندشورا: رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف و بارنگری تامین منابع شهرداری ها و دهداری ها در این دوره از مجلس خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مهرداد بائوج لاهوتی رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی در تشریح نخستین جلسه فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه تاکید شد تا فراکسیون بر اساس سه محور اصلی فعالیت خود را آغاز کرده و توسعه دهد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در توضیح محورهای فعالیت فراکسیون مدیریت شهری و روستایی افزود: پایداری منابع  شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، واگذاری تصدی‌های دولت به شهرداری‌ها و تعیین تکالیفی که دولت در قبال شهرداری‌ها دارد به عنوان محورهای فعالیت تعریف شد.

رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: چگونگی تامین منابع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به صورت پایدار مسئله‌ای است که باید مورد بررسی قرار گیرد، فراکسیون مدیرت شهری و روستایی در دوره دهم تکالیف دولت برای شهرداری‌ها را نیز بازنگری و شفاف خواهد کرد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فراکسیون - روستایی - شهرداری‌ها - مدیریت - شورای - فعالیت - اسلامی - منابع - دهیاری‌ها - محورهای - لاهوتی - تعیین - تامین -

مطالب مرتبط با : تعیین تکلیف تامین منابع شهرداری و دهداری‌ها توسط فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس
نظر شما در مورد : تعیین تکلیف تامین منابع شهرداری و دهداری‌ها توسط فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها