تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 14:13

کد مطلب: 39810 چاپ به اشتراگ گذاشتن

احتمال تغییر نام شهر جدید هشتگرد به مهستان

مازندشورا: شهردارآنلاین: امکان تغییر نام شهر جدید هشتگرد که اکنون 21 سال از تاسیس آن می گذرد به دنبال نظرسنجی های صورت گرفته از مردم و با بررسی های کارشناسی که صورت می گیرد، وجود دارد.

مازندشورا:نشست تخصصی کارگروه نامگذاری شهرستان متشکل از فرماندار ساوجبلاغ، کارشناسان ادبیات، جغرافیا، میراث فرهنگی و گردشگری، شهرسازی و معاون سیاسی روز دوشنبه برگزار شد و در آن موضوع تغییر نام شهر جدید هشتگرد بررسی شد. 
ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه 21 سال از تاسیس شهر جدید هشتگرد می گذرد و نام مناسبی برای این شهر انتخاب نشده است، گفت: با توسعه این شهر نیاز است بر اساس خواسته مردم اسم مناسبی برای شهر انتخاب تا مورد تصویب هیات محترم دولت قرار گیرد. 
وی گفت: 14 سال از عمر شهرداری می گذرد و در دوره های مختلف شوراهای اسلامی مبادرت به نظرسنجی های مختلف از شهروندان کرده اند که در نهایت به یک اسم به توافق رسیده اند. 
پالیزگیر خاطرنشان کرد: با وجود طبیعت مناسب، آب و هوای خوب این شهر باید نام منتخب متناسب با این شهر باشد. 
وی گفت: با بررسی های انجام شده نام مهستان مورد موافقت بسیاری از مردم، شورای اسلامی شهر و شهرداری قرار گرفته که با مستندات ادبی و جغرافیایی این شهر به استانداری البرز ارائه می شود تا در صورت موافقت برای تصویب نهایی به هیات دولت ارسال شود. 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #هشتگرد #شهرداری #مختلف #موافقت #تصویب #اسلامی #بررسی #مهستان #فرماندار #ساوجبلاغ #تغییر #مناسبی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احتمال تغییر نام شهر جدید هشتگرد به مهستان

*

*