تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 14:14

کد مطلب: 39811 چاپ به اشتراگ گذاشتن

منطقه هفت شهرداری تهران پناسیل خوبی دراستفاده ازانرژهای تجدید پذیردارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس مرکزمدیریت محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به پتانسیل منطقه هفت شهرداری دراستفاده از انرژی های تجدیدپذیرگفت: باغ موزه قصر، مصلی تهران و همچنین مسیرباخترو امکان احداث تصفیه خانه جهت استفاده ازروان آب های سطحی درآبیاری فضای سبزازجمله قابلیت های این منطقه دراستفاده از این انرژیها می باشد .

مازندشورا:صدرالدین علی پور در نشست مشترک با سمیه حاجوی شهردار منطقه 7 افزود:رسیدن به توسعه پایدار نیازمند نگاه محیط زیستی همه مسئولان و مدیران شهری به فعالیت ها و پروژه های اجرایی در شهر می باشد.
وی اظهارداشت : منطقه هفت شهرداری تهران به لحاظ کارکرد و روند رو به بهبود ارتقاء کیفیت محیط زیست شهری جزمناطق موفق است.
علی پور با اشاره به پتانسیل منطقه جهت استفاده از انرژی های تجدید پذیرتصریح کرد:امیدوارم با حمایت شهردار منطقه هفت در همکاری و تعامل بین بخشی در سایر معاونت های منطقه طرح های محیط زیستی با کمترین عارضه و بیشترین بهره وری اجرا شود، و با پرهیز از هرگونه شعار و سلیقه شخصی نگاهی عملگرایانه به موضوعات محیط زیستی داشته باشیم.
همچنین در این نشست حاجوی شهردار منطقه 7 ضمن استقبال از همکاری با مرکز مدیریت محیط زیست، گفت: توجه به موضوع محیط زیست شهری بعنوان یکی از افتخارات منطقه محسوب می شود که امیدوارم با حمایت های لازم از سوی مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران اقدامات محیط زیستی مناسبی در منطقه به نحو مطلوبتری اجرا شود.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #منطقه #زیستی #شهردار #تهران #شهرداری #همکاری #مدیریت #حمایت #امیدوارم #تجدید #حاجوی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : منطقه هفت شهرداری تهران پناسیل خوبی دراستفاده ازانرژهای تجدید پذیردارد

*

*