تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 14:23

کد مطلب: 39815 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تامین بخشی از اعتبار احداث بزرگراه کنارگذر شمالی کرج

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس منطقه 5 بانک شهر کشور اعلام کرد که 150 میلیارد تومان تسهیلات توسط این بانک برای اجرای طرح های عمرانی کرج از جمله 50 میلیارد تومان برای آزاد راه شمالی این کلانشهر، تامین شد.

مازندشورا:شهرام عالی پور روز دوشنبه در نشست با معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج، اظهار داشت: از این اعتبار50 میلیارد تومان صرف احداث بزرگراه شمالی کرج و مابقی صرف دیگر تعهدات عمرانی شهرداری خواهد شد.
بزرگراه کنارگذر شمالی کرج به طول 17 کیلومتر قرار است بزرگراه همت را به آزادراه کرج - قزوین متصل کند. قرار بوده این پروژه با 27 تونل ظرف مدت 24 ماه به بهره برداری برسد که اکنون نزدیک به 15 ماه از کار آغاز احداث آن می گذرد.
به گفته کارشناسان و مسئولان استان البرز اجرای این پروژه می تواند ترافیک استان البرز به ویژه ورودی های کلانشهر کرج را 18 درصد کاهش دهد.
رئیس منطقه 5 بانک شهر گفت: پس از شروع فعالیت دوره جدید شوراهای اسلامی شهر این اولین مصوبه برای تامین اعتبار مدیریت شهری توسط بانک شهر محسوب می شود.
وی اظهار داشت : بانک شهر برای کمک به تامین اعتبار طرح های عمرانی و خدماتی با شهرداری کرج همکاری لازم خواهد داشت.
عالی پور بیان کرد: سعی می شود با تامین نقدینگی لازم و مساعدت شهرداری این کلانشهر، طی چند مرحله خط اعتباری برای پیمانکاران این دستگاه اختصاص پیدا کند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تامین #بزرگراه #شهرداری #احداث #اعتبار #شمالی #البرز #کلانشهر #استان #اظهار #کنارگذر #عمرانی #پروژه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تامین بخشی از اعتبار احداث بزرگراه کنارگذر شمالی کرج

*

*