به‌روزرسانی و راه‌اندازی ماشین‌آلات راهداری گلستان برای فصل سرما

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 14:39

کد مطلب: 39820 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره ماشین‌آلات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان خبر داد:

به‌روزرسانی و راه‌اندازی ماشین‌آلات راهداری گلستان برای فصل سرما

مازندشورا: رئیس اداره ماشین‌آلات اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان با اعلام اینکه در حال آماده‌سازی برای راهداری زمستانه هستیم، گفت: امسال یک میلیارد تومان اعتبار برای به‌روزرسانی و راه‌اندازی ماشین‌آلات راهداری استان در نظر گرفته شده است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گلستان، یعقوب علی تبرائی در گفت و گویی خبری گفت: با این اعتبار ۴۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین راهداری که متوقف بودند در حال تعمیر و راه‌اندازی هستند.

به گفته وی، تعمیر و سرویس ۱۰ دستگاه نمک‌پاش موجود در استان با اعتبار حدود ۷۰ میلیون تومان از فعالیت‌های دیگر اداره کل برای راهداری زمستانه است.

تبرائی اضافه کرد: جهت پیشبرد اهداف سازمانی در استان علاوه بر تعمیر و راه‌اندازی ماشین‌آلات راهداری موجود، از ۸ دستگاه گریدر بخش خصوصی به مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان برای فصل سرما و یخبندان استان بهره‌مند خواهیم شد.

وی با اشاره به آغاز رسمی راهداری زمستانی از اول دی ماه، اظهار کرد که ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری استان برای فعالیت‌های راهداری در راهدارخانه‌ها و مناطق صعب‌العبور استان مستقر خواهند شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #راهداری #استان #ماشین‌آلات #دستگاه #تعمیر #اداره #راه‌اندازی #گلستان #فعالیت‌های #میلیون #تومان #موجود #اعتبار #حمل‌ونقل #جاده‌ای #سنگین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : به‌روزرسانی و راه‌اندازی ماشین‌آلات راهداری گلستان برای فصل سرما

*

*