تردیدمدیرکل راه وشهرسازی مازندران دربهره برداری ازجاده هراز درسال97

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 21:53

کد مطلب: 39843 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تردیدمدیرکل راه وشهرسازی مازندران دربهره برداری ازجاده هراز درسال97

مازندشورا: ساری- ایرنا- مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران گفت: بعید می دانم با تخصیص اعتبار فعلی برای تعریض وچهارخطه کردن جاده هراز، تکمیل این جاده شریانی مازندران به تهران تا پایان سال 97 هم تکمیل شود.

مازندشورا: عبدالله بهادری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در آمل افزود: از حدود 110 کیلومتر طول مسیرجاده هراز در حوزه استحفاظی مازندران تاکنون حدود 60 کیلومتر آن تعریض وچهارخطه شده و 11کیلومتر آن نیز که اکنون حدود 46 درصد پیشرفت کاری دارد، تا پایان سال مالی 97 تکمیل و بهره برداری خواهد شد.
وی با بیان اینکه مشکل اعتباری برای همه پروژه های عمرانی درکشور وجود دارد، اضافه کرد، نگاه ویژه دولت و وزارت راه وشهرسازی بر تکمیل هرچه سریعتر جاده هراز است وبیشترین میزان بودجه را در حد امکان برای این طرح مهم ملی اختصاص می دهند.
مدیرکل راه وشهرسازی مازندران ادامه داد، اجرای باقیمانده طرح تعریض وچهارخطه شدن جاده هراز منوط به تکمیل قطعه های درحال انجام است که همزمان کار مطالعاتی باقیمانده مسیر نیز انجام شده است.
بهادری با اشاره به اینکه اعتبار بسیار خوبی برای ادامه اجرای طرح تعریض وچهارخطه شدن جاده هراز درسال 97 پیش بینی شده است، گفت که پیشرفت کاری در این جاده کوهستانی منوط به تخصیص به موقع ونیز کامل اعتبارها است و با شرایط فعلی نمی توان گفت که تا پایان سال 97 که به گفته شما از سوی مسئولان سابق دولت قول داده شده، بهره برداری شود.
** آسفالت100کیلومتر راه روستایی مازندران
مدیرکل راه وشهرسازی مازندران با اشاره به اینکه از حدود 800کیلومتر راه روستایی درمازندران تاکنون حدود 450 کیلومتر آن آسفالت شده است، گفت: امسال جاده های 50 روستای دیگر مازندران به طول حدود 100کیلومتر آسفالت خواهد شد.
بهادری افزود: هم اکنون متوسط آسفالت در کشور 53 درصد ودرمازندران حدود 55درصد است که با اسفالت باقیمانده 250 کیلومتر راه ها، این وضعیت بهبود خواهد یافت.
مدیرکل راه وشهرسازی مازندران همچنین درخصوص نیمه کاره ماندن طرح تعریض وچهارخطه شدن جاده بین شهری آمل به چمستان شهرستان نور که چندین سال باکندی در حال اجرا است، گفت: تاکنون یک لاین از این جاده ارتباطی به طول 24 کیلومتر اجرا شده و ادامه اجرای آن نیز با حدود 70درصد پیشرفت کاری درحال اجرا است.
بهادری افزود: 2 پیمانکار دراین جاده اکنون مشغول به فعالیت هستند و تلاش خواهیم کرد که این جاده مواصلاتی تا سال 97 تکمیل وبهره برداری شود.
وی با بیان اینکه قطعه پایانی جاده بین شهری آمل به فریدونکنار نیز تا پایان امسال به طور کامل بهره برداری خواهد شد، درخصوص مراحل اجرای طرح تعریض جاده قدیم آمل به بابل نیز گفت: 2 پیمانکار ساخت ابنیه و زیرسازی در این جاده مشغول به کار هستند، درحالی که اعتباری به این جاده اختصاص داده نشده، اما پیمانکاران مشغول هستند.
خبرنگار: مهدی غلامی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
ک/7327/1899

اقتصاد

راه وشهر سازي

جاده هراز

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مازندران #وشهرسازی #تعریض #برداری #کیلومتر #وچهارخطه #اجرای #تکمیل #اینکه #بهادری #باقیمانده #آسفالت #مشغول #تاکنون #ادامه #افزود #پایان #پیشرفت #اکنون #امسال #درخصوص #پیمانکار #روستایی #درحال #اختصاص #مدیرکل #خبرنگار #اعتباری #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تردیدمدیرکل راه وشهرسازی مازندران دربهره برداری ازجاده هراز درسال97

*

*


X https://sport45.site/