مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39856 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 -ساعت : 19:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشکلی در ارتباط با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مازندران گزارش نشده است

مدیرکل دامپزشکی مازندران:

مشکلی در ارتباط با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مازندران گزارش نشده است

مازندشورا: مدیرکل دامپزشکی مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکلی در ارتباط با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مازندران گزارش نشده است، گفت: همچنین با توجه به احتمال شیوع بیماری با توجه به حضور پرندگان مهاجر صدور دستورالعمل و پروانه شکار ممنوع شده است.

مازندشورا:حسین رضوانی امروز در شهرستان ساری با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکلی در ارتباط با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مازندران گزارش نشده است، بیان کرد: همچنین با توجه به احتمال شیوع بیماری با توجه به حضور پرندگان مهاجر صدور دستورالعمل و پروانه شکار ممنوع شده است.

مدیرکل دامپزشکی مازندران با اشاره به اینکه عدم رعایت مسایل بهداشتی و قرنطینه‌ای در این شرایط واقعاً نگران‌کننده است، تصریح کرد: با سرد شدن هوا نگرانی ما در ارتباط با شیوع بیماری بیشتر می‌شود که لازم است توصیه‌های بهداشتی جدی گرفته شود.

رضوانی ادامه داد: با آغاز فصل سرما احتمال شیوع بیماری‌های تنفسی از جمله نیوکاسل، برونشیت، گامبورو و آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان افزایش می‌یابد که در صورت عدم رعایت مسائل و توصیه‌ها با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در ارتباط با با درگیری بیماری نیوکاسل نگرانی داریم، افزود: به‌دلیل اینکه سال گذشته واکسن نیوکاسل در طیور بومی نداشتیم امسال در این زمینه نگرانی‌هایی وجود دارد.

مدیرکل دامپزشکی مازندران درباره شیوع بیماری در دام‌های سنگین، یادآور شد: با توجه به تزریق واکسن تب‌برفکی در دام نگرانی نداریم تنها لازم است دامداران در جابه‌جایی با دامپزشکی هماهنگ باشند.

رضوانی تصریح کرد: لازم است تولیدکنندگان مرغ مازندران نسبت به دریافت مجوز جوجه‌ریزی اقدام کرده و نسبت به بیمه اقدام کنند در غیر این صورت در صورت بروز خسارت، غرامت بیمه پرداخت نخواهد شد.

وی با اعلام اینکه همچنین تولیدکنندگان نسبت به تخلیه زودهنگام اقدام کرده تا شاهد مشکلات کمتری باشیم، گفت: در حال حاضر شرایط حادی است که ضرورت رعایت تمام مسائل بهداشتی بیش از گذشته احساس می‌شود تا مجموعه صنعت استان درگیر نشود.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - اینکه - پرندگان - بیماری - ارتباط - دامپزشکی - مدیرکل - بهداشتی - رعایت - نگرانی - اقدام - آنفلوآنزای - رضوانی - نیوکاسل - مسائل - مشکلات - واکسن - تولیدکنندگان - گذشته - احتمال - گزارش - مشکلی - اشاره - همچنین - شرایط - تصریح -

نظر شما در مورد : مشکلی در ارتباط با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مازندران گزارش نشده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*