تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 17:40

کد مطلب: 39863 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جانشین انتظامی بابلسر:

۴۱۲ میلیون ریال اسکناس جعلی در بابلسر کشف شد

مازندشورا: بابلسر - جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف اسکناس های جعلی به مبلغ ۴۱۲ میلیون ریال از دوکلاهبردار حرفه ای خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسن هاشم پور اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر این که افرادی با استفاده از اسکناس های جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه های این شهرستان می کنند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی با تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه موفق شدند متهمان را شناسایی کنند.

سرهنگ هاشم پور، خاطرنشان کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با همکاری ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در عملیاتی غافلگیرانه خودروی متهمان را هنگام تردد در این شهرستان متوقف و آنان را دستگیر کردند.

وی در ادامه اظهار داشت: در بازرسی انجام شده از خودروی متهمان ۳۶ بسته اسکناس ۱۰۰ هزار ریالی و ۱۰۴ عدد تراول جعلی ۵۰۰ هزار ریالی در مجموع بالغ بر ۴۱۲ میلیون ریال تراول و اسکناس جعلی کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی بابلسر در خاتمه با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: در معاملات تجاری خود ضمن توجه به اصالت هرگونه وجه ، اسکناس ، چک و تراول های پرداختی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در سریع ترین زمان ممکن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #اسکناس #متهمان #ماموران #انتظامی #بابلسر #شهرستان #جانشین #تراول #قضائی #خودروی #ریالی #هرگونه #فرماندهی #اظهار #سرهنگ #شهروندان #میلیون #فرمانده #پلیسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۴۱۲ میلیون ریال اسکناس جعلی در بابلسر کشف شد

*

*


X https://sport45.site/