۱۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران تا تیرماه سال ۹۷ آسفالت می‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 20:50

کد مطلب: 39866 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران:

۱۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران تا تیرماه سال ۹۷ آسفالت می‌شود

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اینکه بیش از نیمی از راه‌های روستایی استان آسفالت شده است، گفت: ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان تا تیرماه ۹۷ آسفالت می شود.

مازندشورا:عبدالله بهادری، شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران آملی با بیان اینکه در شهرستان آمل پروژه‌های زیادی در دست اجرا داریم، افزود: پروژه محور هراز، جاده قدیم آمل - بابل، آمل - فریدونکنار، آمل - چمستان در دست اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به اینکه محور هراز ۱۱۰ کیلومتر طول دارد که از این مقدار ۶۰ کیلومتر به بهره‌برداری رسیده است، ادامه داد: حدود ۱۱ کیلومتر دیگر از این محور، ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا پایان تیرماه سال ٩٧ به بهره‌برداری می‌رسد.

بهادری اظهار کرد: در سراسر کشور با چالش اعتباری مواجه هستیم اما دولت تدبیر و امید و وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه محور هراز نگاه ویژه‌ای دارند.

وی با اشاره به اینکه بعید می‌دانم با این اعتبارات، پروژه محور هراز تا پایان سال ٩٧ به اتمام برسد، افزود: وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را برای اتمام این پروژه انجام خواهد داد.

بهادری با بیان اینکه زمان اتمام پروژه محور هراز قابل پیش‌بینی نبوده و به حجم اعتبارات وابسته است، افزود: باید منتظر تخصیص اعتبار از سازمان برنامه بودجه در سال‌های آتی باشیم و زمان‌بندی پایان اعتبار با توجه به اعتبار تخصیصی غیرواقعی است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با پروژه محور هراز، پروژه‌های دیگری را در سطح استان مازندران در دست اجرا داریم، از جمله آنها به آسفالت راه‌های روستایی اشاره کرد و افزود: از ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی استان، ۴۵۰ کیلومتر آن آسفات شده و ۱۰۰ کیلومتر نیز در دست انجام است که در صورت تخصیص اعتبار تا تیر ٩٧ به پایان می‌رسد و این ۱۰۰ کیلومتر، ۵۰ روستا را شامل می‌شود.

بهادری با اشاره به دیگر راه‌های بین‌شهری آمل گفت: ٧۰ درصد از تعریض پروژه آمل - چمستان انجام شده است و مابقی پیمانکاران مشغول هستند.

وی ادامه داد: پروژه آمل - فریدونکنار در مراحل پایانی است و به زودی بهره‌برداری می شود و ٢ پیمانکار در جاده قدیم آمل - بابل مشغول هستند.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #کیلومتر #پروژه #اینکه #اشاره #افزود #استان #اتمام #پایان #اعتبار #بهادری #مازندران #شهرسازی #روستایی #بهره‌برداری #وزارت #مشغول #می‌رسد #تخصیص #راه‌های #اعتبارات #فریدونکنار #آسفالت #تیرماه #پروژه‌های #داریم #چمستان #مدیرکل #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران تا تیرماه سال ۹۷ آسفالت می‌شود

*

*


X https://sport45.site/