مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39866 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 -ساعت : 20:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۱۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران تا تیرماه سال ۹۷ آسفالت می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران:

۱۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران تا تیرماه سال ۹۷ آسفالت می‌شود

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اینکه بیش از نیمی از راه‌های روستایی استان آسفالت شده است، گفت: ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان تا تیرماه ۹۷ آسفالت می شود.

مازندشورا:عبدالله بهادری، شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران آملی با بیان اینکه در شهرستان آمل پروژه‌های زیادی در دست اجرا داریم، افزود: پروژه محور هراز، جاده قدیم آمل - بابل، آمل - فریدونکنار، آمل - چمستان در دست اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به اینکه محور هراز ۱۱۰ کیلومتر طول دارد که از این مقدار ۶۰ کیلومتر به بهره‌برداری رسیده است، ادامه داد: حدود ۱۱ کیلومتر دیگر از این محور، ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا پایان تیرماه سال ٩٧ به بهره‌برداری می‌رسد.

بهادری اظهار کرد: در سراسر کشور با چالش اعتباری مواجه هستیم اما دولت تدبیر و امید و وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه محور هراز نگاه ویژه‌ای دارند.

وی با اشاره به اینکه بعید می‌دانم با این اعتبارات، پروژه محور هراز تا پایان سال ٩٧ به اتمام برسد، افزود: وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را برای اتمام این پروژه انجام خواهد داد.

بهادری با بیان اینکه زمان اتمام پروژه محور هراز قابل پیش‌بینی نبوده و به حجم اعتبارات وابسته است، افزود: باید منتظر تخصیص اعتبار از سازمان برنامه بودجه در سال‌های آتی باشیم و زمان‌بندی پایان اعتبار با توجه به اعتبار تخصیصی غیرواقعی است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با پروژه محور هراز، پروژه‌های دیگری را در سطح استان مازندران در دست اجرا داریم، از جمله آنها به آسفالت راه‌های روستایی اشاره کرد و افزود: از ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی استان، ۴۵۰ کیلومتر آن آسفات شده و ۱۰۰ کیلومتر نیز در دست انجام است که در صورت تخصیص اعتبار تا تیر ٩٧ به پایان می‌رسد و این ۱۰۰ کیلومتر، ۵۰ روستا را شامل می‌شود.

بهادری با اشاره به دیگر راه‌های بین‌شهری آمل گفت: ٧۰ درصد از تعریض پروژه آمل - چمستان انجام شده است و مابقی پیمانکاران مشغول هستند.

وی ادامه داد: پروژه آمل - فریدونکنار در مراحل پایانی است و به زودی بهره‌برداری می شود و ٢ پیمانکار در جاده قدیم آمل - بابل مشغول هستند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - پروژه - اینکه - اشاره - افزود - استان - اتمام - پایان - اعتبار - بهادری - مازندران - شهرسازی - روستایی - بهره‌برداری - وزارت - مشغول - می‌رسد - تخصیص - راه‌های - اعتبارات - فریدونکنار - آسفالت - تیرماه - پروژه‌های - داریم - چمستان - مدیرکل - ادامه -

نظر شما در مورد : ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران تا تیرماه سال ۹۷ آسفالت می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*