مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39868 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 -ساعت : 07:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص ۲۵ درصد از اعتبارات شهرستان دیواندره کردستان برای بهسازی راه‌های روستایی

در کردستان صورت گرفت:

اختصاص ۲۵ درصد از اعتبارات شهرستان دیواندره کردستان برای بهسازی راه‌های روستایی

مازندشورا: رئیس راه و شهرسازی شهرستان دیواندره استان کردستان از اختصاص ۲۵ درصد از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای آن شهرستان برای آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، امیرحسین جمشیدی عنوان کرد: با پیگیری‌های مستمر و تعاملات گسترده مدیرکل راه و شهرسازی جناب مهندس ملکی در شورای برنامه‌ریزی استان کردستان مصوب شد که ۲۰ درصد از اعتبارات تملک دارایی در سطح استان به بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی اختصاص یابد.

جمشیدی ادامه داد: با نظر مساعد فرماندار شهرستان بانه این میزان به ۲۵ درصد افزایش یافته و در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نیز به تصویب رسید که با این اقدام می‌توان گام‌های مؤثر در راستای آسفالت راه‌های روستایی به عنوان اصلی‌ترین زیرساخت و توسعه پایدار برداشت.

وی ادامه داد: امسال در دیواندره برای بهسازی ۳۵ کیلومتر از راه‌های روستایی هدف‌گذاری شده که تاکنون حدود ۲۹ کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و اجرای عملیات ۶ کیلومتر مانده نیز در حال انجام است.​


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روستایی - کردستان - راه‌های - شهرستان - بهسازی - کیلومتر - آسفالت - ادامه - عنوان - شهرسازی - دیواندره - اعتبارات - اختصاص - جمشیدی -

مطالب مرتبط با : اختصاص ۲۵ درصد از اعتبارات شهرستان دیواندره کردستان برای بهسازی راه‌های روستایی
نظر شما در مورد : اختصاص ۲۵ درصد از اعتبارات شهرستان دیواندره کردستان برای بهسازی راه‌های روستایی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها