تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 09:43

کد مطلب: 39882 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهار آتش در هشت منطقه همدان در 24 ساعت گذشته

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: با حضور به موقع نیروهای این سازمان، آتش سوزی در هشت منطقه شهر همدان در 24 ساعت گذشته مهار و اطفای حریق شد.

مازندشورا:محمدرضا بیاناتی اظهار کرد: عملیات های انجام شده در این مدت شامل مهار آتش سوزی حریق منزل در دیزج، حریق پارکینگ در ششصد دستگاه، 2 مورد حریق خودرو در میدان کربلا و چهارراه عمار، حریق مخروبه در خیابان شهدا، حریق سطل زباله در خیابان اکباتان و 2 مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در پل فرهنگیان و جاده حیدره بوده است.
وی اضافه کرد: همچنین هشت مورد عملیات امداد و نجات شامل رهاسازی افراد گرفتار در آسانسور در کوچه مشکی، عملیات امداد و نجات در حادثه سقوط خودرو در تاریک دره و حادثه سقوط فرد در چاه در روستای یکانه، نجات حیوانات در خضر، امداد و نجات حادثه دیدگان نشت گاز در شهرک مدنی، 2 مورد عملیات امداد و نجات در حادثه تصادف خودرو و نشت سوخت در بلوار شهرداری و پل رسالت و رهاسازی اندام بدن از داخل زیورآلات و اشیا زینتی در محل ایستگاه مرکزی توسط آتش نشانان به انجام رسید.
بیاناتی خاطرنشان کرد: شهروندان همدانی در 24 ساعت گذشته 420 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 16 مورد منجر به عملیات شد،14 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 42 تماس اشتباه و 348 مورد ایجاد مزاحمت بود.
وی یادآور شد: در 16 عملیات امداد و نجات انجام شده سه تن نیز توسط نیروهای آتش نشانی همدان نجات یافته اند.
آتش سوزی پس از گرفتاری در آسانسور بیشترین حجم عملیات های آتش نشانان همدانی را به خود اختصاص داده است.
هم اکنون 261 آتش نشان در سطح ایستگاه های شهر همدان فعالیت دارند.
همدان با برخورداری از 10 ایستگاه آتش نشانی از شهرهای استاندارد کشور است.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #عملیات #امداد #همدان #حادثه #خودرو #ایستگاه #نشانان #همدانی #نشانی #رهاسازی #گذشته #خیابان #بیاناتی #آسانسور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مهار آتش در هشت منطقه همدان در 24 ساعت گذشته

*

*