تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 12:02

کد مطلب: 39897 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ممنوعیت بازدید پیاده راه میدان امام همدان بدون هماهنگی

مازندشورا: شهردارآنلاین: حساسیت در کاوش های صورت گرفته در میدان امام (ره) همدان به اوج خود رسیده و سرپرست شهرداری همدان برای آرام سازی فضای کارگاهی این طرح اعلام کرد که هرگونه بازدید بدون هماهنگی ممنوع است.

مازندشورا:سید مصطفی رسولی روز سه شنبه اظهار کرد: بازدید از طرح های مختلف شهری با هماهنگی و اطلاع قبلی امکان پذیر خواهد بود.
وی اضافه کرد: با توجه به خطرات و حوادث احتمالی که در طرح ها وجود دارد بازدید و حضور برای همه مسئولان و خبرنگاران با هماهنگی با حراست شهرداری همدان امکان پذیر است.
وی با تاکید بر اینکه حفظ امنیت جانی مراجعه کنندگان به کارگاه‌های عمرانی امری اجتناب ناپذیر است افزود: خبرنگاران و عکاسان برای تهیه خبر و پوشش تصویری از طرح های مختلف شهری باید درخواست کتبی خود را به حراست شهرداری ارائه کرده و پس از دریافت مجوز حضورشان بلامانع است و با هماهنگی می‌توانند به فعالیت خود اقدام کنند.
رسولی یادآور شد: در بازدیدهای اخیر مدیران استان، فرماندار و سایر مسئولان اجرایی از طرح پیاده‌ راه‌ سازی میدان امام‌(ره) نیز از قبل هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.
سه شنبه هفته گذشته چند عکاس و خبرنگار همدان برای پوشش تصویری و خبری در صحنه کاوش آثار باستانی میدان مرکزی همدان حاضر شدند که مورد بی احترامی و ضرب و شتم قرار گرفتند.
این اتفاق سبب شد تا شهرداری همدان هرگونه پوشش خبری و تصویری از میدان مرکزی همدان را منوط به همراه داشتن مجوز از سوی حراست شهرداری کند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #همدان #شهرداری #هماهنگی #میدان #بازدید #تصویری #حراست #مرکزی #امکان #رسولی #مختلف #مسئولان #خبرنگاران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ممنوعیت بازدید پیاده راه میدان امام همدان بدون هماهنگی

*

*