مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39923 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 -ساعت : 13:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

همایش «معلولیت مانعی برای من نیست»

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ تهران از برگزاری همایش«معلولیت مانعی برای من نیست» با حضور ۴۰۰ نفر از اعضاء کانون های معلولین جنوب تهران خبر داد.

مازندشورا:حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی، در حاشیه همایش «معلولیت مانعی برای من نیست» طی سخنانی اظهار داشت: این همایش با بهره مندی از توانمندی و هنرهای توان یابان منطقه ۲۰ تهران برگزار شد و تمامی برنامه های هنری و نمایشی آن از سوی گروه های هنرمند توان یاب اجرا شد.

مسلمی استفاده از ظرفیت توان یابان را از نقاط قوت این همایش برشمرد و افزود: این همایش گواه این مهم بود که معلولیت مانعی برای معلولین نیست و فرصت مغتنمی برای ارائه توانمندی توان یابان منطقه ۲۰ تهران بود.

وی به برپایی نمایشگاه هنری در حاشیه این همایش نیز اشاره کرد و گفت: بسیاری از توان یابان منطقه ۲۰ در عرصه کارآفرینی و اشتغال زایی مشغول فعالیت هستند که بخشی از محصولات تولیدی این کارآفرینان در این نمایشگاه عرضه شد.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ ادامه داد: در حال حاضر ۲۰ کانون معلولین در محله های منطقه ۲۰ فعالیت می کنند و بیش از ۴۰۰ نفر عضو دارد که برپایی نشست های فصلی، همایش های موضوعی، کارگاه های آموزشی از جمله برنامه های مستمر فرهنگی در این کانون ها است.

همایش «معلولیت مانعی برای من نیست» در مجموعه فرهنگی ورزشی قمربنی هاشم با حضور معاون مدیرکل سلامت شهرداری تهران، مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ تهران و تشکل های مردمی برگزار شد و از توان یابان: محمدرضا عزیزیان قهرمان تیر و کمان، حسین خرسند قهرمان پرتاب وزنه، فرزانه شوقی قهرمان شنا، زهرا خلیلیان حافظ کل قرآن و دبیران کانون های معلولین محلات ۲۰ گانه منطقه ۲۰  تهران قدردانی شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همایش - منطقه - تهران - یابان - معلولیت - مانعی - معلولین - فرهنگی - شهرداری - قهرمان - کانون - معاون - فعالیت - برگزار - حاشیه - مسلمی - توانمندی - برنامه - برپایی - نمایشگاه -

نظر شما در مورد : همایش «معلولیت مانعی برای من نیست»

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها