تنکابن میزبان دوچرخه سواری شمال کشور

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 17:43

کد مطلب: 39926 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تنکابن میزبان دوچرخه سواری شمال کشور

مازندشورا: ساری-ایرنا- دبیرهیات دوچرخه سواری مازندران گفت که این استان میزبان رقابت های دوچرخه سواری کوهستان یادوازده 10 هزار و 400 شهید مازنی شد.

مازندشورا: عبدالمطلب کریمی نودهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در این رقابت ها رکابزنان 6 استان گیلان ، مازندران ، گلستان ، سمنان ، تهران و خراسان جنوبی شرکت می کنند.
وی گفت که این مسابقات تحت عنوان استان های شمالی کشور همه ساله برگزار می شود ولی در سال جاری 2 تیم تهران و خراسان جنوبی نیز اضافه شده اند.
کریمی نودهی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد هماهنگی و آمادگی بین دوچرخه سواران برای شرکت در رقابت های قهرمانی کشور اعلام کرد.
مسابقات دوچرخه سواری یادواره 10 هزار و 400 شهید مازندران 24 آذر ماه جاری در سلمانشهر در شهرستان تنکابن غرب مازندران برگزار می شود.
این نخستین باری است که در چند سال اخیر با سر و سامان گرفتن هیات دوچرخه سواری مازندران رقابت ها ی دوچرخه سواری منطقه ای برگزار می شود.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

ورزش

دوچرخه سواري

شمال كشور

تنكاين


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #دوچرخه #مازندران #دوچرخه سواری #سواری #مسابقات #رقابت #برگزار #جنوبی #فلاحتی #خراسان #استان #کریمی #نودهی #خبرنگار #تنکابن #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تنکابن میزبان دوچرخه سواری شمال کشور

*

*


X https://sport45.site/