مجید لشکری :اشتغال پارالمپیکی ها در سایه ابهام است

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 18:39

کد مطلب: 39931 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مجید لشکری :اشتغال پارالمپیکی ها در سایه ابهام است

مازندشورا: ساری – ایرنا – عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان ، با گله مندی از قول های داده شده توسط مسئولین گفت : استخدام پارالمپیکی ها هنوز به سرانجام نرسیده و در سایه ای از ابهام باقی مانده است.

مازندشورا: مجید لشکری بازیکن تیم ملی والیبال نشسته در رقابت های پارالمپیک ریو 2016 با کسب مدال طلا برای کشورمان در عرصه بین المللی افتخار آفرینی کرد و می گوید پس از بازگشت اولین وعده مسئولین استخدام ایشان در یکی از ارگان های دولتی بوده است.
وی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با ابراز تاسف بر اینکه هنوز وضعیت شغل ما مشخص نیست و مسئولین وعده استخدام فرزندانمان را می دهند ، گفت : وضعیت شغلی و بیمه من هنوز مشخص نیست آنگاه این افراد در خصوص آینده فرزندم که باید من پدر در این آینده سهیم باشم سخن می گویند.
عضو تیم ملی والیبال نشسته بیان کرد : آن طور که مشخص است استخدام پارالمپیکی ها وعده ایی از سوی مسئولین بوده و هیچ امیدی در خصوص حل این مساله دیده نمی شود.
لشکری با انتقاد از اینکه مسئولان جویای مشکلات پارالمپیکی ها نیستند، اظهار داشت : در مراسم استقبال از افتخارآفرینان ، مسئولین تنها به گرفتن عکس های یادگاری اکتفا می کنند و چون ورزشکار معلول هیچ جنبه تبلیغاتی برای آنان ندارد.
وی در خصوص مسابقات مهمی که پیش رو دارد گفت : در سال آتی چهار مسابقه لیگ جهانی در تبریز ، جهانی هلند ، مسابقات آسیایی و مسابقات پاراآسیایی اندونزی را پیش رو داریم .
عضو تیم ملی والیبال نشسته با اشاره به اینکه تمرینات خود را به صورت حرفه ایی انجام میدهم ، افزود : تمرینات بدنسازی نیز به صورت مستمر در طول هفته انجام میدهم و با توجه به سطح بالای مسابقات تمرینات به صورت مستمر در حال انجام است.
لشکری سطح مسابقات جهانی را با حضور تیم های مطرح بالا اعلام کرد و گفت : مسابقات آسیایی نیز با حضور تیم های آسیایی برای تیم ایران مشکل ساز نیست ، زیرا تیم ایران یکی از تیم های مطرح جهان است.
وی با اعلام اینکه لیگ جهانی والیبال نشسته همچون والیبال ایستاده استارت آن زده شد ، اظهار داشت : اولین دوره از مسابقات سال آینده در تبریز برگزار می شود.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی **انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1899/7334

ورزش

واليبال نشسته

اشتغال

لشكري


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مسابقات #والیبال #نشسته #مسئولین #جهانی #اینکه #لشکری #تمرینات #آینده #استخدام #پارالمپیکی #آسیایی #اعلام #مستمر #میدهم #وضعیت #اشتغال #اولین #خبرنگار #اظهار #تبریز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مجید لشکری :اشتغال پارالمپیکی ها در سایه ابهام است

*

*


X https://sport45.site/