بدهی یک هزار میلیارد ریالی شهرداری بابلسر

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 23:01

کد مطلب: 39943 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بدهی یک هزار میلیارد ریالی شهرداری بابلسر

مازندشورا: ساری - ایرنا - شهردار بابلسر گفت که نگین گردشگری مازندران یک هزار میلیارد ریال به پیمانکاران و ادارات بدهی دارد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سید مرتضی شفیعی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این بدهی که از دوره های گذشته به این شهرداری به ارث رسیده است این نهاد را با بحران مالی مواجه کرده است.
وی افزود: این بدهی بیشتر به پیمانکاران و بدهی معوقه به تامین اجتماعی است و در تلاشیم تا در مدیریت جدید این مشکل را مرتفع کنیم.
شفیعی اظهارداشت: همچنین شهرداری بابلسر 220 میلیارد ریال نیز از شهروندان طلب دارد که بخش قابل توجه آن از انبوه سازان است.
وی افزود: بدون تردید نقد کردن بدهی های دانه درشت ها در اولویت برنامه ما قرار دارد که در سه ماهه جاری 54 میلیارد ریال وصولی داشته ایم.
شهردار بابلسر اظهار داشت: عدم توسعه متوازن شهر بابلسر بسیار آزار دهنده و نگران کننده است تا جایی که برج های 40 طبقه احداث کردیم اما از سویی دیگر تجهیزات آتش نشانی ما و زیر ساخت های آن فراهم نشده است.
شفیعی افزود: همچنین محلات شهر بابلسر از قافله توسعه عقب مانده اند که در این دوره بدنبال احیای این محله ها می باشیم که احداث پارک محله ها یکی از برنامه های محوری ماست.
وی گفت: رودخانه بابلرود که از وسط این شهر می گذرد به عنوان یک فرصت بسیار خوب برای شهر بابلسر است اما مالکیت این رودخانه در اختیار آب منطقه ای است و شهرداری نمی تواند در آن سرمایه گذاری کند.
وی اظهارداشت: با رایزنی های صورت گرفته مصمم هستیم تا بستر رودخانه بابلرود به شهرداری بابلسر واگذار شود و خوشبختانه گام های مثبتی برداشته شد و هم اکنون در حال رفع موانع حقوقی آن می باشیم.
شفیعی گفت: با ساماندهی رودخانه بابلرود نه تنها از لحاظ زیست محیطی گام های بسیار موثری برمی داریم از لحاظ جذب گردشگر نیز اثر بخش می باشد.
شهردار بابلسر افزود: مناسب سازی پیاده روها و زیبا سازی شهر از جمله برنامه های این شهرداری است.
وی از همه رسانه ها خواست تا در ارائه خدمات مطلوب و توسعه متوازن شهر بابلسر کمک کار مسئولین شهری باشند.
شهر بابلسر بیش از 70 هزار نفر جمعیت دارد.
خبرنگار: زینب حبیب پور گودرزی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
7328/1899

اجتماعي

شهرداري

بابلسر

شفيعي


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #بابلسر #شهرداری #افزود #شفیعی #رودخانه #توسعه #بسیار #میلیارد #بابلرود #برنامه #شهردار بابل #احداث #باشیم #شهردار #خبرنگار #اظهارداشت #همچنین #متوازن #دهنده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بدهی یک هزار میلیارد ریالی شهرداری بابلسر

*

*


X https://sport45.site/