تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - ساعت : 16:11

کد مطلب: 39953 چاپ به اشتراگ گذاشتن

درمانگاه عمومی ولایت در آمل افتتاح شد

مازندشورا: آمل - درمانگاه عمومی ولایت آمل وابسته به موسسه تامین درمان بسیجیان مازندران افتتاح شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جواد بخشی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا مازندرام عصر سه شنبه در آئین افتتاحیه درمانگاه ولایت آمل وابسته به موسسه تامین درمان بسیجیان استان مازندران اظهار کرد: این درمانگاه در یکی از محلات محروم شهر آمل با همکاری شورای اسلامی و شهرداری آمل همزمان با ۱۷ ربیع الاول، میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) به بهره برداری رسید.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه با افتتاح این درمانگاه، ۱۵ درمانگاه در استان مازندران به بهره برداری می رسد، افزود: درمان یکی از اولویت های سپاه و بسیج است و ساخت ۳ مرکز درمانی دیگر را در این استان در دستور کار داریم.

سرهنگ بخشی با بیان اینکه ساخت درمانگاه در شهر پل سفید در دستور کار قرار دارد، افزود: با توجه به محرومیت در شهر پل سفید و دروازه ورودی استان از سمت فیروز کوه، امیدواریم به زودی این مهم انجام شود.

وی با اشاره به اینکه چهار روستا در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه به سپاه کربلا مازندران واگذار شد، افزود: در این چهار روستا بیشتر از ۵۰۰ خانواده ساکن هستند که نیروهای سپاه کربلا مازندران از ۲۵ آبان در آن منطقه حضور دارند.

سرهنگ بخشی با بیان اینکه مردم منطقه زلزله زده در شرایط سخت در حال زندگی هستند، افزود: هفته آینده مدرسه در یکی از روستا ها توسط سپاه راه اندازی می شود و به به صورت هفتگی اقلام کمکی توسط این استان به مناطق زلزله زده ارسال می شود.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #درمانگاه #استان #مازندران #اینکه #افزود #کربلا #سرهنگ #روستا #زلزله #دستور #اشاره #منطقه #افتتاح #هماهنگ #معاون #کننده #درمان #ولایت #برداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : درمانگاه عمومی ولایت در آمل افتتاح شد

*

*


X https://sport45.site/