شاید نیم فصل دوم با مشکل مواجه شویم/ با وجود مشکلات بازی خوبی مقابل بانک سرمایه داشتیم

تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 - ساعت : 00:34

کد مطلب: 39958 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرمربی سارویه ساری:

شاید نیم فصل دوم با مشکل مواجه شویم/ با وجود مشکلات بازی خوبی مقابل بانک سرمایه داشتیم

مازندشورا: سرمربی تیم سارویه ساری پس از شکست تیمش مقابل بانک سرمایه گفت: با وجود مشکلات بازی خوبی در برابر بازیکنان تیم ملی بانک سرمایه ارائه دادیم.

مازندشورا:بهزاد محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره با وجود مشکلات نمایش خوبی در برابر بازیکنان ملی‌پوش بانک سرمایه داشتیم، اظهار کرد: اگر بازیکنان سارویه کمی دقت می‌کردند گرفتن امتیاز از بانک سرمایه دور از دسترس نبود.


وی با بیان اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم سارویه هیچ گونه روحیه در لیگ ندارند، افرود: با توجه به مشکلات پیش رو مالی شاید در نیم فصل در ادامه لیگ به مشکل برخوریم.


سرمربی تیم سارویه ساری مثل همیشه از حضور پرشور تماشاگران ساروی تشکر کرد و گفت: از اینکه با وجود این همه مشکلات تماشاگران از بازی زیبا بازیکنان سارویه در برابر بانک سرمایه لذت بردند احساس خوشحالی می‌کنم.
محمودی در پایان با اشاره اینکه در نیم فصل نخست هیچ حمایتی از سوی مسؤولان نشدیم، خاطرنشان کرد: از مسؤولان استانی و شهرستانی می‌خواهم که تیم سارویه را در نیم فصل دوم حمایت و کمک کنند تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای مازندران در لیگ برتر والیبال کشور باشیم.
به گزارش فارس، تیم سارویه ساری در هفته یازدهم و نیم فصل پایانی لیگ برتر والیبال کشور سه بر صفر مغلوب بانک سرمایه شد.
86005/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سارویه #سرمایه #بازیکنان #ساری #مشکلات #اینکه #تماشاگران #مسؤولان #والیبال #اشاره #داشتیم #محمودی #سرمربی #برابر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شاید نیم فصل دوم با مشکل مواجه شویم/ با وجود مشکلات بازی خوبی مقابل بانک سرمایه داشتیم

*

*


X https://sport45.site/