مسؤولان قائم‌شهر بدون یک تماس و پیامک مرا راهی مسابقات کردند/ هر نتیجه‌ خوبی که به‌دست آورم به عشق مردم قائم‌شهر است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 - ساعت : 00:55

کد مطلب: 39959 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهداد سلیمی

مسؤولان قائم‌شهر بدون یک تماس و پیامک مرا راهی مسابقات کردند/ هر نتیجه‌ خوبی که به‌دست آورم به عشق مردم قائم‌شهر است

مازندشورا: قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: مسؤولان قائم‌شهری، بدون حتی یک پیامک و یک تماس مرا راهی مسابقات کردند و این کم و کاستی برای تمام ورزشکاران قائم‌شهری وجود دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، بهداد سلیمی وزنه بردار قائم‌شهری کشورمان در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم امروز (چهارشنبه) ساعت ۴:۵۵ بامداد به روی تخته می‌رود.

رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی سال 2017 جهان، که از 6 آذر ماه به میزبانی شهر آناهایم ایالت کالیفرنیا آمریکا در حال برگزاری است برای جمهوری اسلامی ایران خوش‌یمن بوده و مدال‌های خوش‌رنگی توسط دلاورمردان ایرانی به‌دست آمد و رکوردهایی جابجا شد.

در ادامه این مسابقات، بهداد قائم‌شهری امروز به روی تخته می‌رود تا ناکامی قبل را جبران کند و دوباره مرد شماره یک سنگین وزن‌های دنیا شود.

وی در گفت‌و‌گویی از انتقال انرژی مثبت مردم ایران و به‌ویژه مردم قائم‌شهر تشکر کرد و گفت:  انشالا بتوانم جواب خوبی‌های مردم را بدهم و مزد تلاش‌های خود و مربیانم را بگیرم.

سلیمی اظهارکرد:  هر حس خوب و اتفاق خوشایند در زندگی ورزشی‌ام را به خانواده و مردم خوب شهرم تقدیم می‌کنم چراکه همیشه و در همه حال در کنار من هستند.

این قهرمان وزنه‌برداری جهان از مسؤولان قائم‌شهری گلایه کرد و افزود: آنها بدون حتی یک پیامک و یک تماس مرا راهی مسابقات کردند و این کم و کاستی برای تمام ورزشکاران قائم‌شهری وجود دارد.

سلیمی در پایان گفت: هر نتیجه‌ خوبی که به‌دست آورم به عشق مردم قائم‌شهر است و امیدوارم امروز بتوانم دل آنها را شاد کنم.

86045/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قائم‌شهر #قائم‌شهری #سلیمی #بهداد #مسابقات #به‌دست #امروز #وزنه‌برداری #بتوانم #می‌رود #نتیجه‌ #مسؤولان #پیامک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسؤولان قائم‌شهر بدون یک تماس و پیامک مرا راهی مسابقات کردند/ هر نتیجه‌ خوبی که به‌دست آورم به عشق مردم قائم‌شهر است

*

*


X https://sport45.site/