مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39962 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 08:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هیچ یک از مراکز بهاران خالی نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از ورود 1500 مددجوی جدید به مراکز بهاران طی هفته آینده خبر داد.

مازندشورا:رضا قدیمی با رد خالی بودن  مراکز بهاران، گفت: هیچ یک از 13 مراکز بهاران وابسته به شهرداری تهران خالی نیست.

وی افزود: در دوره اول فعالیت مراکز بهاران 1640 مددجو وارد این مراکز شدند که پس از 9 ماه 462 مددجو به خانه‌هایشان بازگشتند که نشان از بهبودی 40 درصد از معتادان بهبود یافته مستقر در این مرکز دارد که در نوع خود بی نظیر است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه در حال حاضر با اتمام دوره اول مراکز بهاران، در حال آسیب شناسی نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت هستیم، گفت: برای آغاز دوره دوم طی تفاهم‌نامه‌ای با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، مقرر شد طی هفته آینده 1500 مددجو به مراکز بهاران وارد شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 600 مددجو در مراکز بهاران مستقر هستند که با اضافه شدن 1500 مددجوی دیگر طی هفته آینده، تعداد مددجویان به 2100 مورد می‌رسد، گفت: هیچ یک از خانه‌های بهاران خالی نیست بلکه با اتمام دوره اول و آغاز دوره دوم در حال شناسایی آسیب‌ها و حل مشکلات هستیم.

سردار رحیمی رییس پلیس پایتخت اخیرا در حاشیه طرح جمع‌آوری معتادان و دستگیری خرده‌فروشان موادمخدر به خالی بودن مجموعه‌های بهاران شهرداری تهران اشاره کرده و گفته بود: معتادان متجاهر جمع‌آوری شده بعد از طی سه ماه باید به مراکز بازپروری بروند اما متاسفانه مراکز بهاران که از سوی شهرداری تهران ایجاد شده تقریبا خالی است و باید شرایطی برای بازپروری و حضور این افراد فراهم شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مراکز - بهاران - تهران - مددجو - شهرداری - معتادان - جمع‌آوری - آینده - بازپروری - مستقر - اینکه - اتمام - هستیم -

نظر شما در مورد : هیچ یک از مراکز بهاران خالی نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها