مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39963 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 08:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک میلیارد ریال برای درختکاری شهرستان گنبدکاووس مصوب شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: یک میلیارد ریال در جهت توسعه فضای سبز و درختکاری از محل اعتبارات تملک و دارایی به منابع طبیعی مصوب شد.

مازندشورا:مهندس عبدالقدیر کریمی در دومین جلسه ستاد توسعه فضای سبز شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: برای توسعه فضای سبز شهرستان نیاز است همه دستگاه ها به ویژه آموزش و پرورش، دانشگاه ها، رسانه ها و غیره در جهت فرهنگ سازی کاشت، مراقبت و نگهداری نهال و درخت همکاری کنند.
کریمی افزود: قرار است به همت شهرداری و شورای شهر گنبدکاووس, تفرجگاهی حدود ۷۰ هکتار در ۲۰ کیلومتری گنبدکاووس- اینچه برون احداث خواهد شد و امید داریم در این مسیر پرتردد، مجموعه زیبایی در جهت رفاه مردم و توسعه فضای سبز ایجاد کنیم.
کریمی تصریح کرد: شهرستان گنبدکاووس از نظر منظر شهری در حوزه شهرستان گنبدکاووس جالب نیست و باید در این حوزه بیشتر فعالیت کرد، توسعه فضای سبز، بدون همیاری و همکاری مردم امکان پذیر نیست.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: در جهت همراهی افکار عمومی و ترویج فرهنگ توسعه می توان جشنواره ای برگزار کرد تا جذابیت هایی برای مردم داشته و جالب باشد.
کریمی یادآور شد: تفاهم نامه ای با بخشداری و شهرداری منعقد شود تا جاده گنبدکاووس- آزادشهر و گنبدکاووس- مینودشت، درخت کاشت و نگهداری شود و می توان از موسسات مردم نهاد نیز بهره جست.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: در اقدامی مهم، حریم جاده ترانزیتی (نفت) پاکسازی شد و در نظر داریم، طی یکی دو روز آینده جلسه ای در جهت مراقبت و نگهداری این جاده در جهت عاری بودن از زباله ها با دستگاه های مرتبط برگزار کنیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گنبدکاووس - شهرستان - توسعه - کریمی - نگهداری - داریم - برگزار - شهرداری - فرماندار - مراقبت - دستگاه - فرهنگ - همکاری -

نظر شما در مورد : یک میلیارد ریال برای درختکاری شهرستان گنبدکاووس مصوب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها