مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39965 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 08:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پارک جنگلی بیرجند تبدیل به مجتمع رفاهی تفریحی می‌شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند از تبدیل شدن پارک جنگلی به مجتمع رفاهی تفریحی خبر داد.

مازندشورا:مجتبی انصاری در کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان بیرجند اظهار  داشت: در جهت ارتقای امنیت شهروندان تامین روشنایی قسمتی از پارک جنگلی در اختیار شهرداری قرار گرفت که در دست اقدام است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند گفت: در این مکان تاکنون  220 پایه چراغ نصب و حدود 2 میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه بهسازی این پارک به 75 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد افزود: قرار است قطعه‌ای به پارک بانوان و قطعه دیگر به  پارک پرندگان  اضافه شود و پارک  جنگلی تبدیل به یک مجتمع بزرگ رفاهی و تفریحی شود. 

انصاری با اشاره به اینکه مساحت پارک جنگلی 5.5 برابر پارک توحید است ادامه داد: قسمتی از پارک که هنوز در دست منابع طبیعی است حدود 15 هکتار است که تامین روشنایی نشده و مصوب شد منابع طبیعی نسبت به تامین روشنایی آن اقدام کند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند تاکید کرد: شهرداری و منابع طبیعی طبق روال گذشته نسبت به آبیاری و رسیدگی به این منطقه برای جلوگیری از خشک شدن درختان اقدام  خواهند کرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جنگلی - بیرجند - شهرداری - تامین - منابع - طبیعی - روشنایی - میلیارد - اشاره - اینکه - پارک‌ها - تومان - قسمتی - مجتمع - تبدیل - رفاهی - تفریحی - اقدام - انصاری - مدیرعامل -

نظر شما در مورد : پارک جنگلی بیرجند تبدیل به مجتمع رفاهی تفریحی می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها