مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39983 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 11:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بهسازی و آسفالت ۴ کیلومتر راه روستایی در شهرستان نیشابور

رئیس اداره راه و شهرسازی نیشابور خبر داد:

بهسازی و آسفالت ۴ کیلومتر راه روستایی در شهرستان نیشابور

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور از اتمام عملیات بهسازی و آسفالت ۴ کیلومتر راه روستایی در روستاهای این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، محمود کاوسی نیا عنوان کرد: قطعه اول راه روستایی دزق از توابع بخش سرولایت و بهسازی و آسفالت راه‌هایی روستایی کاریزک کهنه و محمدآباد دوخانه از توابع بخش مرکزی شهرستان نیشابور به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بهسازی و آسفالت شده است.

وی با اعلام این خبر گفت: عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی دزق به طول ۲.۶ کیلومتر و بهسازی و آسفالت راه روستایی کاریزک کهنه به طول یک کیلومتر با مشارکت دهیاری و تأمین ۴۳ تن قیر رایگان و بهسازی و آسفالت راه روستایی محمدآباد دوخانه به طول ۴۰۰ متر با مشارکت دهیاری و تأمین ۱۳ تن قیر رایگان به اتمام رسید.

کاوسی نیا در ادامه با اشاره به اینکه با اجرای عملیات احداث و آسفالت محورهای مذکور تعداد ۴۴ خانوار از روستای کاریزک کهنه و ۲۵ خانوار از روستای محمدآباد دوخانه از نعمت راه آسفالته مناسب بهره‌مند شدند، بیان کرد: اجرای این عملیات سبب رضایتمندی مردم این روستاها شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آسفالت - روستایی - بهسازی - محمدآباد - دوخانه - عملیات - کاریزک - کیلومتر - نیشابور - تأمین - رایگان - اجرای - روستای - خانوار - دهیاری - شهرسازی - کاوسی - توابع - اداره - شهرستان - مشارکت -

نظر شما در مورد : بهسازی و آسفالت ۴ کیلومتر راه روستایی در شهرستان نیشابور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها