مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39992 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 12:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساماندهی 24 مدرسه فوتبال و فوتسال با عضویت سه هزار نفر در استان یزد

مازندشورا: شهردارآنلاین: دبیر هیات فوتبال یزد گفت: ساماندهی 24 مدرسه فوتبال و فوتسال با عضویت حدود سه هزار نفر در استان پایان یافت و این برنامه برای سایر مدارس ادامه دارد.

مازندشورا:صادق شاکری سه شنبه شب در جمع سرپرستان های تیم های فوتبال استان افزود: ساماندهی مدارس فوتبال و فوتسال پایه جزو برنامه های محوری هیات در طول سال است که طبق مقررات انجام می شود.
وی بدون اشاره به آمار تمام مدارس ادامه داد: نظارت بر نحوه فعالیت مدارس فوتبال و فوتسال و پیگیری مسائل و مشکلات و همچنین انجام برنامه های فرهنگی و ارزشی برای اعضای آنها از مسائل مهمی است که همواره پیگیری می شود.
دبیر هیات فوتبال استان تصریح کرد: تمام مدارس فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی باید بر اساس مقررات نسبت به دریافت مجوز فعالیت خود اقدام کنند که موضوع مهم و مورد تاکید فدراسیون است.
شاکری به اهمیت فعالیت های فرهنگی ، توجه به پرداخت حق عضویت تیم ها ، برگزاری منظم مسابقات و توجه به باشگاهداری را از مسائل مهم دیگری ذکر کرد که باید تیم ها به آن توجه داشته باشند.
در این جلسه که با حضور سرپرستان تیم ها برگزار شد ، قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه های استان با حضور تیم های شهرداری ندوشن ، جنت آباد ، میثاق ، موعود ، فولاد آلیاژی و خاتم برگزار شد.
این مسابقات زیر نظر کمیته لیگ و مسابقات هیات فوتبال استان و به صورت دوره ای برگزار می شود و در پایان 2 تیم اول و دوم به لیگ برتر صصود می کنند و تیم پایانی نیز به زیر گروه می رود.
استان یزد دارای 22 تیم فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ های کشوری است و در لیگ استان حدود 70 تیم حضور دارند.
مدارس فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی باید طبق مقررات فدراسیون نسبت به کسب مجور اقدام کنند تا سالانه نسبت به جذب نونهالان و نوجوانان اقدام و وظایف خود را انجام دهند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - استان - فوتسال - مدارس - مسابقات - مسائل - ساحلی - برگزار - اقدام - فعالیت - مقررات - فدراسیون - شاکری - عضویت - سرپرستان - برنامه - ساماندهی - فرهنگی - پیگیری -

نظر شما در مورد : ساماندهی 24 مدرسه فوتبال و فوتسال با عضویت سه هزار نفر در استان یزد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*