مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40008 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 15:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وحدت بین شیعه و سنی در کشور نهادینه شده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت بین شیعه و سنی،در کشور نهادینه شده است.

مازندشورا:مراسم وحدت در شهر مرزی قطور خوی با حضور پرشور مردم و مسئولین و علمای اهل تسنن و شیعه برگزار شد و کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به ثمرات ارزشمند وحدت در جامعه اظهار کرد: وحدت موجود بین شیعه و سنی در جمهوری اسلامی قابل تفکیک نیست و این وحدت در جامعه نهادینه شده است.

وی افزود: جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر به وحدت و همدلی نیاز دارد. 

کبیری با بیان اینکه جهموری اسلامی ایران آمادگی کامل برای ۲۴ ساعته شدن مرز رازی را دارد تصریح کرد: در حال رایزنی با کشور ترکیه برای تحقق این پروژه هستیم.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای خدمات دهی بیشتر به مسافران مرز رازی تا دی ماه پایانه گمرگ رازی بصورت موقت ساماندهی خواهد شد.

کبیری پیگیری مسائل و مشکلات مردم را از اولویت های یک نماینده برشمرد و گفت: با تمام توان در صدد خدمات رسانی به مردم هستیم و برای پیمودن این راه خطیر از هیچ کس و گروهی واهمه ای نداریم.

اجرای برنامه هنری ملودی میلاد پیامبر و هفته وحدت خوانی از ویژه برنامه‌هایی بود که در این مراسم در شهر قطور خوی انجام شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - جامعه - نماینده - مراسم - کبیری - خدمات - هستیم - شورای - نهادینه -

نظر شما در مورد : وحدت بین شیعه و سنی در کشور نهادینه شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها