اهدای جایزه ویژه کارگردانی به فرزند شهید مدافع حرم بابلی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 - ساعت : 17:01

کد مطلب: 40019 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اهدای جایزه ویژه کارگردانی به فرزند شهید مدافع حرم بابلی

مازندشورا: کارگردان منتخب پنجمین جشنواره تئاتر معلولان منطقه کشور جایزه ویژه کارگردانی خود را به فرزند شهید سیدرضا طاهر شهید مدافع حرم بابلی اهداء کرد.

مازندشورا:مرتضی درزی‌پور در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سیدرضا طاهر شهید مدافع حرم در شهرستان بابل اظهار کرد: شهدا هنرمندان واقعی هستند، هرچه داریم از شهداست و باید مقام شامخ آنها را ارج نهیم.

وی با اشاره به اینکه دیدار از خانواده شهدا تقدیر از همه ارزش‌های ناب اسلام و نظام است، افزود: امروز هدیه خود را به فرزند شهید مدافع حرم تقدیم کردم تا یادآور شوم که امنیت ما در تمام حوزه‌ها مدیون جانفشانی پدران ملکوتی آنهاست.

کارگردان منتخب پنجمین جشنواره تئاتر معلولان منطقه کشور تصریح کرد: کار هنری خود را از سال 1370 در حوزه دانش‌آموزی شروع کردم و در حال فعالیت هنری در حوزه بازیگری و کارگردانی در حوزه‌های مختلف هم دانش‌آموزی و هم شاخه هنری آزاد هستم و در جشنواره‌های مختلف ملی، استانی و شهرستانی موفق به کسب رتبه شدم.

 درزی‌پور خاطرنشان کرد: در پنجمین جشنواره تئاتر معلولان منطقه کشور که به نام کاسپین در منطقه زیباکنار گیلان برگزار شد گروه هنری ما توانست در بخش کارگردانی و بازیگری حائز رتبه برتر شود.

وی با اشاره به اینکه نمایش‌نامه ما به نام کوچیل موچیل موفق به کسب رتبه برتر شد، بیان کرد: در بخش بازیگری، خانم درسا لطفی، کمیل محمدنیا، سیدعلی اصفر هاشمی و داود کوچک‌زاده حائز رتبه برتر شدند و موفق به کسب دیپلم افتخار و جایزه نقدی شدند.

 این هنرمند ادامه داد: در بخش کارگردانی نیز به همراه زهرا صادقی جایزه ویژه کارگردانی کودک را به خود اختصاص دادیم.

 کارگردان منتخب پنجمین جشنواره تئاتر معلولان منطقه کشور با اشاره به اینکه در این جشنواره 14 نمایش حضور داشت که حدود 6 نمایش صحنه‌ای، چهار نمایش کودک و نوجوان و چهار نمایش خیابانی و میدانی بود، گفت: این جشنواره با همکاری سازمان بهزیستی و اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران از تاریخ 6 تا 9 آذرماه در زیباکنار گیلان برگزار شد.

86040/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کارگردانی #جشنواره #منطقه #نمایش #مدافع #جایزه #معلولان #بازیگری #پنجمین #تئاتر #اشاره #اینکه #گیلان #برگزار #دیدار #زیباکنار #خانواده #فرزند #دانش‌آموزی #منتخب #مختلف

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اهدای جایزه ویژه کارگردانی به فرزند شهید مدافع حرم بابلی

*

*


X https://sport45.site/