مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40020 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 -ساعت : 17:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تردد روان و پرحجم در محورهای هراز و سوادکوه/خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز باشند

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

تردد روان و پرحجم در محورهای هراز و سوادکوه/خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز باشند

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه از جنوب به سمت شمال به‌صورت پرحجم و روان است.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه از جنوب به سمت شمال به‌صورت پرحجم و روان است.

وی افزود: آمد و شد خودروها در محورهای سمنان مازندران و کندوان به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در محورهای کناره مشکلی از لحاظ ترافیک نداریم، افزود: از لحاظ جوی نیز مشکلی در جاده‌های مازندران نداریم.

این مسؤول بیان کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر تغییرات جوی که بار بازگشت مسافران است همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

قدمی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس راه برای رانندگان، خاطرنشان کرد: دلیل تصادف عدم رعایت قوانین، سرعت غیرمجاز و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز بوده که لازم است رانندگان به این موارد توجه کنند.

وی با اشاره محدودیت تردد کامیون و کامیونت از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه در محور هراز، اضافه کرد: تردد تریلرها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روز جمعه در محور سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه هراز و کندوان روز جمعه یک‌طرفه می‌شود، تصریح کرد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

این مسؤول یادآور شد: همچنین در صورت بروز ترافیک اطلاع‌رسانی لازم در مورد تغییر ساعت اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان صورت می‌گیرد.

قدمی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - محورهای - به‌صورت - رانندگان - خودروها - سوادکوه - رعایت - مسؤول - قوانین - وضعیت - راه‌های - استان - نداریم - محدودیت - اشاره - زمستانی - تجهیزات - پرحجم - افزود - سمنان - مشکلی - اینکه - کندوان - ترافیک -

نظر شما در مورد : تردد روان و پرحجم در محورهای هراز و سوادکوه/خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها