نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 16:17

کد مطلب: 40024 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بمنظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی در آمل صورت پذیرفت :

نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه معاونین این اداره کل با دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

مازندشورا:عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران درنشست با نماینده مردم آمل درمجلس و فرماندار ویژه آمل درخصوص بررسی آخرین وضعیت راه در شهرستان آمل با اشاره به تسریع در عملیات چهاربانده کردن جاده هراز گفت : این پروژه 110 کیلومتر طول دارد که تاکنون 60 کیلومتر به بهره برداری رسید و الان چیزی حدود 11کیلومتر تلاش براین است تا پایان سال 97 از سمت آمل به وانا به بهره برداری برسد که شاهد پیشرفت 46 درصد این پروژه هستیم.

وی افزود : با بهره برداری از آن فازهای بعدی متناسب با اعتباراتی که برای این پروژه منظور می شود تداوم پیدا خواهدکرد اما نگاه ویژه دولت وعلی الخصوص وزارت راه وشهرسازی دراین است که انشاالله بیشترین حجم اعتبار برای این پروژه لحاظ شود ومتناسب بتوانیم قطعات را یکی پس ازدیگری به بهره برداری برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران  درخصوص 30 کیلومتر باقی مانده چهاربانده کردن جاده هراز عنوان داشت : کار مطالعاتی آن به اتمام رسیده اما ما تابع اعتبارات سالیانه برای این پروژه هستیم وبرای سال 97 اعتبار خوبی برای جاده هراز منظور کرده است.

بهادری درخصوص سئوالی که دولت و ریاست جمهوری سال 97 را سال اتمام پروژه جاده هراز اعلام نموده است گفت : وزارت راه وشهرسازی همه تلاش خود را خواهد کرد که به این وعده جامه عمل بپوشاند .

وی با اشاره به آسفالت راه روستایی در مازندران اظهارداشت : پروژه های خوبی درسطح استان داریم مثل پروژه راه روستایی و کل طول راه روستایی که درمازندران وجودارد نزدیک به 800 کیلومتر است و تاکنون 450 کیلومتر آسفالت شدند و اخیرا 100 کیلومتر برای 50 روستا را دردست اجراداریم وتلاش می کنیم درصورت تحقق تخصیص اعتبارات تاپایان سالی مالی 96 به بهره برداری برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اتمام لاین رفت جاده آمل به چمستان گفت : مسیر جاده آمل به چمستان که به نور ورویان به طول 24 کیلومتر می باشد  یک لاین تعریض صورت کامل گرفته ولاین بندی بیش از 70 درصد انجام شده و همین الان 4 ابنیه فنی  بادوپیمانکار مشغول بکار هستند و تلاش این می باشد تا پایان سال مالی 97 به اتمام برسد.

بهادری درخصوص تخصیص اعتبارات ملی 16میلیارد تومانی  به مازندران تصریح کرد: اولویت با پیمانکارانی است مطالبات دارند که بتوانیم به نسبت پروژه 25 درصد پرداخت شود و11میلیارد تومان دیگر به بخش راه روستائی تخصیص داده شد.

 وی با اشاره به اینکه شهرستان آمل از نظر پروژه‌های مصوب شده رتبه یک را در مازندران دارد، افزود :  با تلاش همه مسئولین ،  امیدواریم کارهای بیشتری را در این شهرستان انجام دهیم.

مدیرکل راه وشهرسازی مازندران درخصوص اتمام مسکن مهر در دهه فجرامسال درآمل گفت : 202 واحد با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی دردهه فجر امسال تحویل 80 خانوار قرارخواهد گرفت.

عزت‌الله یوسفیان‌ ملا نماینده مردم آمل درمجلس اظهار داشت : امرار معاش و تأمین هزینه زندگی مردم در بخش لاریجان به‌ واسطه عبور و مرور مسافران از محور هراز است و مسدود بودن این محور موجب خسارت زیاد به مردم بخش لاریجان می‌گردد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه با وجود دو شهر و ۹۰ روستا در بخش لاریجان، نباید جاده مسدود شود، افزود : مسدود شدن محور هراز، مردم را دچار مشکل می‌کند که با پیگیری‌های انجام شده و با موافقت وزیر راه‌وشهرسازی دیگر جاده هراز بسته نمی‌شود.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #پروژه #کیلومتر #مازندران #برداری #درخصوص #اتمام #مدیرکل #اشاره #شهرسازی #نماینده #تخصیص #افزود #وشهرسازی #شهرستان #مسدود #استان #اعتبارات #بهادری #لاریجان #روستایی #آسفالت #اینکه #دهه فجر #برسانیم #چمستان #روستا #پیشرفت #چهاربانده #درمجلس #اسلامی #شورای #تاکنون #پایان #اعتبار #وزارت #منظور #هستیم #بتوانیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی

*

*


X https://sport45.site/