مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40026 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 08:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزش باد شدید در گالیکش یک مجروح برجای گذاشت

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار گالیکش در شرق استان گلستان گفت: وزش باد شدید معروف به خوشاباد در شهر گالیکش در شرق استان گلستان به مجروح شدن یک نفر انجامید و با برجای گذاشتن خرابی هایی در سطح شهر، باعث وارد شدن خسارات مالی هم شد.

مازندشورا:رمضانعلی خسروی چهارشنبه شب گفت: باد معروف به خوشاباد از شب گذشته تاکنون بدون وقفه درحال وزیدن است و امشب با شدت گرفتن آن، یک نفر از شهروندان به دلیل اصابت آجر به ناحیه سر و پشت ناشی از تخریب خرپشته ساختمان، زخمی شد که به بیمارستان مطهری گنبدکاووس منتقل شده است.
وی افزود: باد شدید باعث شکستن تنه درختان، شکستن شیشه منازل، تخریب دیوار و خرپشته برخی منازل، تیرهای برق برخی خیابان ها و تابلوی سطح خیابان ها و سر درب اماکن تجاری گالیکش شده است.
وی افزود: در ساعات اولیه امشب و در پی وزش باد شدید، نیزار جنوب غربی شهر نیز دچار آتش سوزی شد که بلافاصله با اعزام بموقع نیروهای آتش نشانی شهرداری، این حریق مهار شد.
وی خاطرنشان کرد: با سرعت عمل مامورین آتش نشانی از سرایت آتش به دره و جنگل مجاور نیزار جلو گیری شد.
شهردار گالیکش در خصوص وسعت و میزان خرابی های ناشی از وزش باد شدید گفت: هنوز ارائه آمار دقیق از میزان خرابی ها مقدور نیست و با برررسی های کارشناسی نسبت به برآورد خسارات وارده اقدام می شود.
در پی وزش باد شدید در گالیکش، برق این شهر نیز حدود یک ساعت به خاطر رفع خرابی های ناشی از آن قطع شد.
بادهای فصلی معروف به خوشاباد همه ساله در فصل پاییز در منطقه وزیدن می گیرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گالیکش - خرابی - خیابان - نیزار - نشانی - میزان - منازل - افزود - خوشاباد - معروف - وزیدن - تخریب - خرپشته - شکستن -

نظر شما در مورد : وزش باد شدید در گالیکش یک مجروح برجای گذاشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها