مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40032 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 08:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه‌اندازی گرمخانه بانوان در قزوین

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تاکسی ویژه معلولان در قزوین راه‌اندازی می‌شود و همچنین شهرداری قزوین برای راه‌اندازی گرمخانه بانوان، مشارکت خود را اعلام کرده است.

مازندشورا:علیرضا وارثی در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که با حضور اعضای شورای شهر قزوین در تالار اجتماعات این شورا برگزار شد، با اشاره به پیگیری مناسب‌سازی شهر برای معلولان اظهار داشت: در این زمینه تاکسی ویژه معلولان در قزوین راه‌اندازی می‌شود و همچنین شهرداری قزوین برای راه‌اندازی گرمخانه بانوان، مشارکت خود را اعلام کرده است.

وی ادامه داد: استفاده بهزیستی از ابزارهای تبلیغات محیطی برای فرهنگ‌سازی در این بخش یکی از مواردی است که به آن توجه ویژه‌ای دارد.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین اضافه کرد: فراهم شدن زمینه اشتغال معلولان در قالب بازارچه و حمایت معنوی از تشکل‌های غیردولتی، تلاش برای تأسیس نهاد سالمندان در مرکز استان از مهم‌ترین موضوعاتی است که در دستور کار این اداره‌کل قرار دارد.

وارثی مطرح کرد: استفاده معلولان و آسیب‌مندان از امکانات فرهنگی و ورزشی شهرداری و همچنین بهره‌مندی تمام جامعه هدف از خدمات شهری و غیره جزو برنامه‌ها و اولویت‌های اداره‌کل بهزیستی استان قزوین است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قزوین - معلولان - راه‌اندازی - بهزیستی - استان - استفاده - اداره‌کل - شهرداری - زمینه - گرمخانه - وارثی - شورای - بانوان - همچنین -

نظر شما در مورد : راه‌اندازی گرمخانه بانوان در قزوین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها