مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40043 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 10:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشارکت تشکل‌های دانشجویی در مسائل توسعه‌ای مازندران

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار شد

مشارکت تشکل‌های دانشجویی در مسائل توسعه‌ای مازندران

مازندشورا: رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار مشارکت تشکل‌های دانشجویی در مسائل استان شد.

مازندشورا:حسین نیازآذری امروز در شهرستان ساری، با گرامی‌داشت روز دانشجو خواستار مشارکت تشکل‌های دانشجویی در روندها و مسائل توسعه‌ای مازندران شد.

وی با تاکید بر اینکه دانشجو به عنوان قشر آگاه و پرسشگر جامعه باید نقش مطالبه‌گری و نظارتی داشته باشد از تشکل‌های دانشجویی خواست در کنار تحصیل مسائل توسعه‌ای استان را تجزیه و تحلیل کنند و به مسؤولان مشاوره و ایده بدهند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی دانشجو را نسل بیدار و هوشیار جامعه خواند و از آنان خواست در حوزه مسائل اجتماعی بیش از پیش نقش‌آفرینی کنند.

این مسؤول تشکل‌های دانشجویی را گروه‌های پیشرو سیاسی و اجتماعی جامعه عنوان کرد و افزود: تشکل‌های دانشجویی می‌توانند پرچمدار ترقی‌خواهی و میدان‌دار هم‌افزایی توسعه مازندران باشند.

نیازآذری شور و نشاط دانشجویی را سرمایه اجتماعی کشورمان دانست و از آنان خواست در متن تحولات اجتماعی و سیاسی مشارکت فراگیر داشته باشند.

وی مشارکت دانشجویان در محرومیت‌زدایی و هم‌زیستی با محرومان و درک مشکلات آنان را ضروری دانست و از اردوهای جهادی دانشجویان تجلیل کرد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به تقارن میلاد پیامبر اعظم صلی الله و امام جعفر صادق علیه السلام دانشجویان را به شاگردی سیره نبوی و مکتب جعفری فراخواند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشجویی - مازندران - تشکل‌های - اجتماعی - مسائل - مشارکت - جامعه - دانشجویان - خواست - دانشجو - توسعه‌ای - سیاسی - دانست - باشند - نیازآذری - خواستار - نمایندگان - عنوان -

نظر شما در مورد : مشارکت تشکل‌های دانشجویی در مسائل توسعه‌ای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها