اعزام تیم گلبال نابینایان به مسابقات پاراآسیایی

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 10:04

کد مطلب: 40047 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان خبر داد

اعزام تیم گلبال نابینایان به مسابقات پاراآسیایی

مازندشورا: رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان با بیان اینکه گلبال رشته اول نابینایان است،گفت: تیم ملی گلبال 18 آذر به مسابقات پارا آسیایی اعزام می‌شود.

مازندشورا:محمدرضا مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر با بیان اینکه نخستین دوره مسابقات گلبال جوانان 11 تا 14 آذر ماه با حضور 13 تیم از استان‌های مختلف کشور در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد که در پایان تهران قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم‌های قزوین، کردستان و آذربایجان شرقی به ترتیب دوم تا چهارم شدند، اظهار کرد: جوانان زیرساخت ورزش ما هستند و تیم‌های خوبی در این دوره از مسابقات شرکت کردند و استعدادهای خوبی شناسایی شدند که در انتخاب مرحله بعد تیم ملی دعوت می‌شوند.

وی با بیان اینکه گلبال رشته اول نابینایان است، افزود: تیم ملی گلبال 18 آذر به مسابقات پارا آسیایی اعزام می‌شود.
رئیس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان اظهار کرد: نهمین دوره گلبال پیشکسوتان با حضور 18 استان 11 تا 15 آذر برگزار شد که در پایان تیم تهران قهرمان شد و تیم‌های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان غربی به ترتیب دوم تا چهارم شدند.


مظلومی در پایان از همکاری خوب و مطلوب مدیریت مجتمع فرهنگی ورزشی شهید عظیمی بابلسر، هیأت نابینایان و کم بینایان استان مازندران، اداره ورزش و جوانان و هیأت نابینایان و کم بینایان شهرستان بابلسر تقدیر و تشکر کرد.


3141/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نابینایان #مسابقات #گلبال #بابلسر #جوانان #تیم‌های #پایان #بینایان #ترتیب #آذربایجان #اظهار #استان #قهرمان #چهارم #عظیمی #مظلومی #اعزام #اینکه #فدراسیون #برگزار #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعزام تیم گلبال نابینایان به مسابقات پاراآسیایی

*

*


X https://sport45.site/