مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40054 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 10:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمودآباد پایلوت شهر هوشمند شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندار محمودآباد گفت: این شهر می تواند پایلوت شهر هوشمند شود و در زمینه آی تی و آی سی تی مورد توجه قرار گیرد.

مازندشورا:یحیی یوسف پور صبح پنج شنبه در مراسم بزرگداشت روز مجلس در محمودآباد با اشاره به اینکه این شهرستان دارای موقعیت استراتژیک بسیار خوبی است، ادامه داد: محمودآباد به عنوان مرکز شهرهای ساحلی استان مازندران قرار دارد.

فرماندار محمودآباد با بیان اینکه این شهرستان از محور هراز به عنوان اولین شهرداری ساحل است، افزود: محمودآباد با ٢۶٢ کیلومتر مساحت دارای بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت است.

یوسف پور با اشاره به اینکه در زمینه گردشگری دارای ٣٣ کیلومتر ساحل است، ادامه داد: این شهرستان با وجود تپه های تاریخی، تالاب قو و غیره زمینه گردشگری خوبی را دارا است.

وی با بیان اینکه ۱۰ درصد برنج استان مازندران در محمودآباد تولید می شود، ادامه داد: ۶٢ مرغداری با تولید سالیه ۵ میلیون تن، ۴٨ میلیون قطعه جوجه در این شهرستان تولید می کنند.

یوسف پور با اشاره به اینکه در این شهرستان ۵۰ واحد تولیدی و صنعتی داریم، ادامه داد: ۱٣ شرکت در این شهرستان رویکرد صادرات به کشور های عرب را دارند.

وی اظهار کرد: محمودآباد می تواند به صورت پایلوت به عنوان شهر هوشمند در زمینه IT و ICT مورد توجه قرار گیرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمودآباد - شهرستان - اینکه - ادامه - عنوان - اشاره - زمینه - تولید - دارای - گردشگری - میلیون - استان - هوشمند - پایلوت - مازندران - کیلومتر -

نظر شما در مورد : محمودآباد پایلوت شهر هوشمند شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها