مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40060 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 14:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندران ظرفیت سه منطقه آزاد تجاری را دارد

مازندران ظرفیت سه منطقه آزاد تجاری را دارد

مازندشورا: ساری - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت که این استان ظرفیت سه منطقه آزاد تجاری را دارد و این موضوع مورد پیگیری است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا،حسین نیازآذری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بابل بیان کرد: با توجه به ظرفیت های خوب استان مازندران این استان می تواند همانند بوشهر دارای سه منطقه آزاد تجاری باشد.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: نمایندگان مازندران نسبت به این امر اهتمام دارند و معتقدند بندر امیر آباد بهشهر، بابلسر و نوشهر می تواند به عنوان منطقه آزاد تجاری معرفی شوند.
وی بیان داشت: نمایندگان مجلس در مازندران مشکلی با اعلام منطقه آزاد شدن بندر امیرآباد بهشهر ندارند اما معتقدند این استان می تواند دارای سه منطقه آزاد باشد.
وی اضافه کرد: برای منطقه آزاد شدن یک فرآیندی طی می شود که در نهایت دولت به مجلس پیشنهاد می دهد و باید به تصویب نمایندگان مجلس برسد تا یک منطقه آزاد اعلام شود.
وی بیان داشت: بندر امیرآباد بهشهر هم باید این فرایند قانونی را طی کند و در نهایت به تصویب نمایندگان مجلس برسد.
نیازآذری در بخش دیگری اظهارداشت: یکی از طرح های مهم در مازندران طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف است که این طرح تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا پایان سال 97 خط انتقال و تصفیه خانه بزرگ آن به مرحله بهره داری خواهد رسید.
وی در خصوص واردات اخیر برنج به کشور نیز گفت: با پیگیری های نمایندگان مجلس و نگاه مثبت دولت در فصل برداشت برنج واردات این محصول ممنوع شد و قیمت فروش برنج هم برای کشاورز منطقی و قابل قبول بود.
نماینده مردم بابل در مجلس افزود: باید ملاحظات دولت در تنظیم بازار و ذخیره سازی محصولات استراتژیک را نیز در نظر داشته باشیم که واردات اخیر برهمین اساس بوده است.
وی بیان کرد: برغم این مساله مجمع نمایندگان طی نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی مراتب اعتراضی خود را اعلام کرده و هم اکنون جلوی واردات برنج گرفته شده است.
شهرستان 520 هزار نفری بابل دارای 2نماینده در مجلس شورای اسلامی است. مازندران جمعا 12 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
خبرنگار: فریبرز سیفی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1899/7343

اقتصاد

منطقه ازاد

مازندران

نياز اذري


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - مازندران - نمایندگان - واردات - نمایندگان مجلس - شورای - اعلام - نماینده - بهشهر - اسلامی - دارای - تجاری - استان - تواند - تصویب - ظرفیت - بندر امیرآباد - نهایت - خبرنگار - اظهارداشت - معتقدند - نیازآذری - امیرآباد -

نظر شما در مورد : مازندران ظرفیت سه منطقه آزاد تجاری را دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*