نصب بیش از  ۸ هزار کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 11:48

کد مطلب: 40063 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد؛

نصب بیش از ۸ هزار کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه

مازندشورا: معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن: با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء در کرمانشاه حدود ۸ هزار واحد کانکس نصب شده است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عزیزالله مهدیان معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به نزدیکی سرما و نیازمندی زلزله زدگان به اسکان موقت گفت: اسکان موقت را برای مناطق زلزله‌زده کرمانشاه شروع کرده ایم و در بسیاری از روستاهای آسیب‌دیده، نصب کانکس انجام شده و ساکنان مشکلی ندارند.

وی ادامه داد: در شهرهای استان کرمانشاه نیز که واحدهای مسکونی آنها دچار آسیب شده است، کانکس‌ها را تامین کرده‌ایم که به‌زودی نصب می‌شود.
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: بنیاد مسکن مسئولیت اسکان موقت زلزله زدگان را به عهده دارد و با قرارگاه خاتم الانبیا به صورت پیمانکاری همکاری می کنیم.

مهدیان به خبرگزاری صدا و سیما گفت: به جای تسهیلات بلاعوض برای اسکان موقت، کانکس در اختیار مردم قرار می‌دهیم و قیمت کانکس‌ها نیز حدود ۷ میلیون تومان است.

مهدیان گفت: ماشین‌الات آواربرداری از سایر شهرستانها را به محل حادثه اورده‌ایم تا کار اواربرداری با سرعت بیشتری صورت گیرد اما چون اکثر مردم می‌خواهند وسایل خود را از زیر اوار بردارند این امر نیازمند زمان است.

وی گفت: کار آوار برداری و بازسازی سرعت می‌گیرد و کار با همکاری مسوولان و دستگاه‌ها افزایش می‌یابد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #اسکان #بنیاد #بازسازی #زلزله #معاون #مهدیان #کرمانشاه #کانکس #کانکس‌ها #همکاری #مناطق #انقلاب #اسلامی #زدگان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نصب بیش از ۸ هزار کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه

*

*