مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40069 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 12:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شاخص‌های عمومی در ارزیابی عملکرد راه و شهرسازی استان باید تقویت شود

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی:

شاخص‌های عمومی در ارزیابی عملکرد راه و شهرسازی استان باید تقویت شود

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: شاخص‌های عمومی در ارزیابی عملکرد راه و شهرسازی استان باید تقویت شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، علیرضا مصطفی‌زاده در جلسه کارگروه توسعه مدیریت که با حضور معاون  توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ، تیم ارزیابی عملکرد آن سازمان و تیم ارزیابی عملکرد اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار داشت: 

واژه‌های شهر، شهروند، حقوق شهروندی و توسعه مدیریت واژگان مدرن هستند و باید همیشه در ذهن تک‌تک ما باشند و ما علاقه‌مند هستیم که شاخص‌های عمومی به‌ویژه حقوق شهروندی و توسعه مدیریت را تقویت کنیم.

وی به دوره‌های تاریخی حقوق شهروندی نیز اشاره کرد و افزود: در سال‌های دور به جای واژه ملت - دولت، واژه مملکت مطرح بوده است و همچنین دارای مرزهای مشخصی نبوده است تا به امروز که بحث شهروند و حقوق شهروندی در جامعه مدنی مطرح شده است و یک سؤال همیشه در ذهن است که یک شهرنشین و شهروند باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

حسین فرجی، معاون توسعه منابع انسانی برنامه و بودجه خراسان شمالی در این جلسه گفت: برنامه‌ریزی لازم برای حضور تیم ارزیاب در کلیه ادارات کل استان انجام شده است که از این حیث اداره کل راه و شهرسازی دوازدهمین دستگاه است و اولویت اصلی ما شفاف‌سازی و فرهنگ‌سازی خصوصاً در لایه‌های مدیران کل و معاونین است.

وی به بحث اهمیت مستندسازی اشاره کرد و افزود: تلاش کرده‌ایم که تغییر رویکرد داشته باشیم و نگاهمان به‌صورت ارشادی و راهنمایی باشد و مبنای عملکردی ما همان شاخصی سال ۹۵ است و دستگاه‌ها باید قبل از ارزیابی اصلی یک خودارزیابی از عملکرد خود داشته باشند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - توسعه - عملکرد - شهروندی - ارزیابی - مدیریت - عمومی - شهروند - شمالی - خراسان - استان - اداره - باشند - اشاره - همیشه - افزود - انسانی - تقویت - منابع - برنامه‌ریزی - شاخص‌های -

مطالب مرتبط با : شاخص‌های عمومی در ارزیابی عملکرد راه و شهرسازی استان باید تقویت شود
نظر شما در مورد : شاخص‌های عمومی در ارزیابی عملکرد راه و شهرسازی استان باید تقویت شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها