مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40075 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 12:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مالکان تاکسی‌های مدل ۸۶ در مشهد برای نوسازی اقدام کنند

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: مالکان تاکسی‌های مدل ۸۶ برای نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.

مازندشورا:سید مهدی علوی‌مقدم در ارتباط با نوسازی تاکسی اظهار کرد: ثبت‌نام برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده تولیدشده در سال 1386 از تابستان امسال آغاز شده و مالکان تاکسی‌های مدل این سال که هنوز در طرح نوسازی تاکسی‌ها ثبت‌نام نکرده‌اند، با توجه به اینکه پس از مهلت مقرر با آن‌ها مطابق قانون برخورد می‌شود، باید هرچه سریع‌تر در این طرح ثبت‌نام کنند.

وی افزود: در صورت عدم نوسازی تاکسی با آن‌ها به‌صورت قانونی برخورد می شود به‌گونه‌ای که از تردد تاکسی‌های فرسوده جلوگیری و پروانه تاکسیرانان نیز لغو می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: مالکان تاکسی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام‌نویسی و انجام فرآیند مربوطه اقدام کنند و از تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت برای این طرح شامل 200 میلیون ریال تسهیلات با سود 16 درصد،50 میلیون ریال ارزش گواهی اسقاط و 5 میلیون ریالی که برای خودروی اسقاط شده لحاظ شده، استفاده کنند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوسازی - تاکسی‌های - میلیون - مالکان - ثبت‌نام - تاکسی - اقدام - اسقاط - تسهیلات - برخورد - فرسوده - آن‌ها -

نظر شما در مورد : مالکان تاکسی‌های مدل ۸۶ در مشهد برای نوسازی اقدام کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها