مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40077 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود

رئیس پلیس راهور سوادکوه مطرح کرد

کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود

مازندشورا: رئیس پلیس راهور سوادکوه با اشاره به اینکه کم‌عرض بودن منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه است، گفت: بازگشت مسافران از محور سوادکوه به عصر جمعه موکول نشود.

مازندشورا:محمد صادقی امروز در شهرستان سوادکوه، با اشاره به ترافیک محور سوادکوه، گفت: از صبح روز سه‌شنبه تاکنون شاهد ترافیک در محور سوادکوه از زیراب به سمت شیرگاه هستیم.

وی با بیان اینکه از ساعت 2.30 دقیقه صبح چهارشنبه تا 6 صبح شاهد روانی ترافیک محور سوادکوه بودیم، افزود: ساعت دو صبح امروز به دلیل ترافیک سنگین، مجبور به یک‌طرفه کردن محور شدیم تا از حجم ترافیک کاسته شود.

رئیس پلیس راهور سوادکوه کم‌عرض بودن محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا را دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه دانست و خاطر‌نشان کرد: واژگونی یا تصادفی که منجر به ترافیک شود را در این دو روز شاهد‌ نبودیم و کم‌عرض بودن محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا را دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه است.

صادقی خواستار مدیریت زمان بازگشت مسافران از محور سوادکوه شد و با بیان اینکه حجم سنگین ترافیک محور سوادکوه را برای عصر جمعه پیش‌بینی می‌شود، گفت: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، همکاری با پلیس، عدم استفاده از شانه خاکی در ترافیک، تعیین زمان سفر در روز پنجشنبه یا صبح جمعه و اجتناب از سفر در عصر جمعه، انتظارات ما از رانندگان در مدیریت ترافیک بازگشت است.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - ترافیک - سرخ‌کلا - بازگشت - منطقه - کم‌عرض - سنگین - مدیریت - اینکه - صادقی - راهور - مسافران - امروز -

مطالب مرتبط با : کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود
نظر شما در مورد : کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها