کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 12:42

کد مطلب: 40077 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راهور سوادکوه مطرح کرد

کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود

مازندشورا: رئیس پلیس راهور سوادکوه با اشاره به اینکه کم‌عرض بودن منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه است، گفت: بازگشت مسافران از محور سوادکوه به عصر جمعه موکول نشود.

مازندشورا:محمد صادقی امروز در شهرستان سوادکوه، با اشاره به ترافیک محور سوادکوه، گفت: از صبح روز سه‌شنبه تاکنون شاهد ترافیک در محور سوادکوه از زیراب به سمت شیرگاه هستیم.

وی با بیان اینکه از ساعت 2.30 دقیقه صبح چهارشنبه تا 6 صبح شاهد روانی ترافیک محور سوادکوه بودیم، افزود: ساعت دو صبح امروز به دلیل ترافیک سنگین، مجبور به یک‌طرفه کردن محور شدیم تا از حجم ترافیک کاسته شود.

رئیس پلیس راهور سوادکوه کم‌عرض بودن محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا را دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه دانست و خاطر‌نشان کرد: واژگونی یا تصادفی که منجر به ترافیک شود را در این دو روز شاهد‌ نبودیم و کم‌عرض بودن محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا را دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه است.

صادقی خواستار مدیریت زمان بازگشت مسافران از محور سوادکوه شد و با بیان اینکه حجم سنگین ترافیک محور سوادکوه را برای عصر جمعه پیش‌بینی می‌شود، گفت: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، همکاری با پلیس، عدم استفاده از شانه خاکی در ترافیک، تعیین زمان سفر در روز پنجشنبه یا صبح جمعه و اجتناب از سفر در عصر جمعه، انتظارات ما از رانندگان در مدیریت ترافیک بازگشت است.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #ترافیک #سرخ‌کلا #بازگشت #منطقه #کم‌عرض #سنگین #مدیریت #اینکه #صادقی #راهور #مسافران #امروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک محور سوادکوه/بازگشت مسافران به عصر جمعه موکول نشود

*

*


X https://sport45.site/