مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40078 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همایش گرامیداشت روز مجلس بدون حضور وزیر ارتباطات برگزار شد

فارس گزارش می‌دهد

همایش گرامیداشت روز مجلس بدون حضور وزیر ارتباطات برگزار شد

مازندشورا: مراسم گرامیداشت روز مجلس در شهرستان محمودآباد که قرار بود با دعوت علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات برگزار شود که به علت عدم حضور وزیر این همایش با حضور معاونان وزیر برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد،صبح امروز با حضور معاونان وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و مسئوولان شهرستانی و استانی همایش گرامیداشت روز مجلس در سالن غدیر اداره ارشاد محمودآباد برگزار شد.

این مراسم قرار بود در هفته قبل برگزار گردد که به علت جلسه هیأت دولت و عدم حضور وزیر این مراسم به امروز موکول شد که بنا به گفته براری معاون امور مجلس و استان‌های وزیر به دلیل سفر کاری به جمهوری آذربایجان و مشکلی که پیش آمد امروز هم مردم با عدم حضور وزیر در محمودآباد مواجه شدند.

این مراسم در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد محمودآباد در حال برگزاری هست که با حضور گسترده مردم و مسؤولان شهرستانی و مهمانان استانی و کشوری خیلی از مردم سرپا ایستاده‌اند و باز هم مسؤولان محمودآباد شرمنده مردم شدند که یک سالن درخور شان مردم شهرستان برای برگزاری چنین مراسمی را ندارد.

معاونان و مسؤولان شرکت کننده در این مراسم عبارتند از براری معاون امور دولت،مجلس و استان‌های وزیر ارتباطات، نعمتی معاون وزیر و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ،وصلی عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران، رضایی مدیرکل امور استان‌های وزارت ارتباطات ،حقی معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و مهندس نجات نیا مشاور ارتباطات وزیر ارتباطات به همراه حسین نیاز آذری نماینده بابل در مجلس، گلچوب و خیریانپور معاون استاندار مازندران و مدیران کل استانی و فرماندار و امام جمعه شهرستان محمودآباد در این مراسم حضور دارند.

86038/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ارتباطات - محمودآباد - مراسم - معاون - استان‌های - استانی - مسؤولان - امروز - شهرستان - برگزار - براری - مدیره - برگزاری - شهرستانی - گرامیداشت - همایش - معاونان - گزارش - اداره - ارشاد -

نظر شما در مورد : همایش گرامیداشت روز مجلس بدون حضور وزیر ارتباطات برگزار شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها