دستگیری 18 متخلف شکار و صید درمازندران

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 - ساعت : 12:42

کد مطلب: 40081 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستگیری 18 متخلف شکار و صید درمازندران

مازندشورا: ماموران یگان حفاظت محیط زیست در حین گشت وکنترل در شهرهای آمل، بابل، سوادکوه و بهشهر18 نفر متخلف شکار و صید را به همراه 15قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران،ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست در حین گشت و کنترل در شهرهای آمل، بابل، سوادکوه و بهشهر18 نفر متخلف شکار و صید را به همراه 15 قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل موفق شدند در حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود 6 متخلف شکار و صید را به همراه 6 قبضه سلاح شکاری که دو قبضه آن قاچاق بوده و لاشه سه قطعه پرنده، دستگیر و در ماموریت دیگری در حین گشت‌زنی در رودخانه گرمرود از سه صیاد غیرمجاز  32  قطعه ماهی کشف و ضبط کردند.
 ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابل نیز در حین گشت و کنترل در مناطق دشتی و آب‌بندان‌های این شهرستان هفت نفر متخلف را به همراه هفت قبضه سلاح شکاری یک قبضه آن قاچاق بوده و 83 عدد فشنگ دستگیر کردند.
همچنین ماموران یگان حفاظت محیط زیست بهشهر در حین گشت‌زنی در منطقه هزارجریب یک متخلف غیرمجاز را قبل از شروع به شکار به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.


 بر طبق این گزارش ماموران یگان حفاظت محیط زیست سوادکوه نیز در حین گشت و کنترل در منطقه شیرگاه یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری،یک قطعه ابیاء و سایر ادوات شکار دستگیر کردند که هر 18 متخلف شکار و صید با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

86041/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #متخلف #حفاظت #دستگیر #همراه #شکاری #ماموران #گشت‌زنی #کنترل #گزارش #غیرمجاز #منطقه #سوادکوه #شهرستان #قاچاق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستگیری 18 متخلف شکار و صید درمازندران

*

*


X https://sport45.site/