مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 40082 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمادگی کامل راهداران در محورهای برف‌گیر مازندران/آغاز راهداری زمستانه از 20 آذر ماه

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اعلام کرد

آمادگی کامل راهداران در محورهای برف‌گیر مازندران/آغاز راهداری زمستانه از 20 آذر ماه

مازندشورا: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: نیروهای راهداری با آمادگی کامل در محورهای برف‌گیر و کوهستانی و راهدارخانه‌های مازندران حضور دارند.

مازندشورا:عباسعلی نجفی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در محورهای مازندران نیروهای راهداری با آمادگی کامل در محورهای برف‌گیر و کوهستانی و راهدارخانه‌های مازندران حضور دارند.

وی با تأکید بر ضرورت همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان، خاطرنشان کرد: رانندگان به توصیه‌های پلیس و راهداران توجه کنند و با سعه صدر و آرامش به رانندگی ادامه دهند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه نخستین برف 12 مهر ماه امسال در مازندران داشتیم راهداران با آمادگی کامل در محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان مستقر شدند.

نجفی بیان کرد: 300 راهدار با 200 دستگاه ماشین‌آلات ، 33 اکیپ ثابت و سیار در 22 راهدارخانه مازندران استقرار یافتند.

وی با اشاره به آغاز راهداری زمستانه از 20 آذر ماه امسال، گفت: شماره گویای 141 پاسخگوی افراد درباره آخرین وضعیت جوی در هر ساعتی از شبانه‌روز خواهد بود.

86034/ج

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - راهداری - محورهای - برف‌گیر - آمادگی - راهداران - رانندگان - امسال - کوهستانی - زمستانه - جاده‌ای - اداره - معاون -

نظر شما در مورد : آمادگی کامل راهداران در محورهای برف‌گیر مازندران/آغاز راهداری زمستانه از 20 آذر ماه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها